02 Фев 2021, 10:35

CEO SupportYourApp отримала срібну нагороду Stevie® Award в номінації «Жінка року»

СЕО SupportYourApp, Дар’я Лещенко, отримала срібло на міжнародному конкурсі Stevie Awards й стала першою українкою, яка зайняла призове місце в програмі Sales & Customer Service. Дар’я змагалась в номінації «Жінка року» категорії “Customer Service”. 

«Вражаюча історія витримки та наполегливості. Такий значний ріст у важкий 2020-й рік заслуговує визнання» — зазначає один із членів журі в анонімному відгуку.   

Дар’я очолює SupportYourApp з часів заснування компанії у 2010 році. За 10 років вона перетворила внутрішній відділ підтримки на міжнародний бізнес із командою у 800 людей і клієнтами з 28 країн світу. На сьогодні SupportYourApp входить в Топ-3 провайдерів користувацької підтримки, а СЕО компанії — в Top 30under30 за версією KyivPost та №1 в рейтингу Топ-50 підприємців України за версією журналу MC.Today. 

Дар’я отримала срібну нагороду в індивідуальній категорії “Woman of the Year in Customer Service”, яка вручається за визначні досягнення жінок у сфері підтримки користувачів. В категорії змагалися 18 учасниць. Комітет журі складався із 13 суддів із США, Європи та Африки. 

Серед призерів індивідуальних категорій Stevie Award були такі компанії, як IBM, DHL Express, Wells Fargo, Cisco, American Airlines, HomeServe та інші. SupportYourApp стала першою компанією з України, представленою на програмі Sales & Customer Service.

«Мені дуже приємно представляти нашу компанію та Україну в міжнародних конкурсах і нагородах. Таким чином, ми не лише демонструємо успішність та серйозність українського бізнесу, а й даємо сигнал глобальній спільноті про готовність до співпраці,» – коментує Дар’я Лещенко. 

Віртуальна церемонія нагородження переможців відбудеться 14 квітня.

Stevie Awards для Sales & Customer Service є провідними міжнародними відзнаками для сервісів підтримки користувачів, контакт-центрів, професіоналів у сфері бізнес розвитку та продажів. Stevie Awards організовує вісім лідируючих програм бізнес-нагород у світі, включаючи престижні American Business Awards® та International Business Awards®.

Цього року учасники із 51 країн подали 2300 заявок. В склад журі увійшли понад 160 спеціалістів зі всього світу.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео