07 Дек 2021, 17:20

CEO Burda Media Ukraine Андрія Вдовиченка обрано до спостережної ради WAN-IFRA

WAN- IFRA — найвпливовіша світова асоціація видавців преси, заснована в 1948 році, до складу якої входить більше 3000 компаній, окремих видавничих компаній, національних асоціацій видавців, освітніх та дослідницьких установ у більш ніж 120 країнах. Щороку Асоціація організовує десятки щорічних заходів, семінарів, тренінгів, вебінарів у різних куточках світу, щоб об’єднати медіа-керівників, новаторів, лідерів думок, редакторів та журналістів.

WAN-IFRA опікується: 

  • Представництвом видавничої галузі на міжнародних заходах з питань медіа;
  • Розповсюдженням кращих міжнародних практик з розвитку видавничої справи шляхом заохочення участі в індивідуальних програмах,  стратегічних семінарах, навчальних курсах;
  • Наданням матеріальної  та гуманітарної допомоги журналістам, письменникам, користувачам інтернету, хто переслідується законом за користування своїм правом свободи вираження думок;
  • Підготовкою ексклюзивних глибинних галузевих звітів з аналізом статистики, тенденцій, прогнозами від експертів  з найбільш актуальних питань; підготовкою матеріалів для щоденного Executive News Service. 

Зокрема у 2021 році на порядку денному WAN-IFRA: зосередженість галузі на управлінні прискореною трансформацією журналістської, технічної та бізнес моделі. Програми організації стимулюють більш глибоке осмислення еволюції кращих журналістських практик та якості стандартів для професіоналів у галузі новин, щоб ефективніше взаємодіяти зі своєю аудиторією в часи пандемії.

На думку керівника медіа-холдингу Burda Media Ukraine А. Вдовиченка, членство в організації такого рівня  — це не лише свідчення високого рівня розвитку медіа-холдингу, який він очолює, а й сучасна  необхідність в умовах зростання конкуренції. Членство в спостережній раді дасть можливість для активного обміну досвідом, вивчення кращих кейсів, ознайомлення з новими креативними методами збільшення читацької аудиторії.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео