17 Май 2007, 10:04

Асоціація зовнішньої реклами України з подивом дізналася про вимогу КМДА про відсторонення від справ Віталія Апостолова

Асоціація зовнішньої реклами України з подивом дізналася про вимогу КМДА про відсторонення від справ Віталія Апостолова

Асоціація зовнішньої реклами України з подивом дізналася про те, що Київська міська державна адміністрація вимагає відсторонення від справ представника Держкомітету з регуляторної політики та підприємництва в м. Києві Віталія Апостолова. Про це пресі повідомила заступник голови КМДА Людмила Денисюк.

 

За словами пані Денисюк, звернутися з такою ініціативою примусила «вкрай незадовільна робота представництва Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва у м. Києві, очолюваного Віталієм Апостоловим, у вирішенні ключових проблем розвитку підприємницького сектору економіки м. Києва». Вона також зазначила, що представництво Держкомітету не здійснює необхідне методичне та інформаційне забезпечення, не організовує та не проводить навчальних семінарів, круглих столів, не сприяє налагодженню співпраці дозвільних органів районного та міського рівня між собою та з місцевими органами центральних органів виконавчої влади.

 

Подібні висловлювання демонструють відсутність поінформованості в представників КМДА щодо ситуації, яка склалася з малим та середнім бізнесом в столиці України. Підприємці з подивом відкрили для себе, що ситуація може погіршуватися з кожним місяцем, і причиною для цього є апетити представників нової влади, за якими стоять новостворені компанії, які сплять і бачать себе монополістами тої чи іншої галузі.

 

Надзвичайно складна і далеко не оптимістична ситуація для всього міста склалася в роздрібній торгівлі, ритуальних послугах, рекламному бізнесі, земельних питаннях і т.д. Причому демагогія багатьох чиновників про лобізм підприємців і намагання покращити зовнішній вигляд міста не має під собою ніякої основи – на місце викинутих компаній приходять інші, серед засновників яких можна побачити прізвища родичів тих чи інших бюрократів.

 

15 травня в приміщенні «Укрінформу» відбувся круглий стіл під егідою Держкомітету з регуляторної політики та підприємництва в м. Києві, де послідовно розкрилися корупційні схеми влади в багатьох питаннях. Чого варта тільки інформація про те, що поставити пам’ятник на могилі сьогодні в Києві можна, лише звернувшись до певних структур? Ми не говоримо вже про ситуацію із зовнішньою рекламою – бо за гарними словами чиновників про піклування за рідне місто не стоїть нічого. Підтвердженням є сотні щитів, що з’явилися в місті за останні півроку – з’явилися попри «мораторій».

 

При цьому Віталій Апостолов та його підлеглі є представниками державних органів, яких надзвичайно уважно вивчають кожне питання, виконують серйозні юридичні висновки та послідовно захищають закон. Жодного разу Держкомпідприємництва не захистив конкретного підприємця, не говорячи вже про лобіювання його/її інтересів – а тільки захищав дотримання букви і духу закону.

 

Тисячі підприємців в місті Києві знають прізвище керівника київського представництва Держкомпідприємництва, і знають його в позитивному сенсі. Натомість мало хто з них чув від нових керівників міста якісь прогресивні пропозиції щодо вдосконалення інвестиційного клімату міста. І зовсім ніхто не знає імен «героїв», які взялися їх втілювати. Бо їх просто немає, особливо серед тих, хто критикує контролюючі органи, зокрема Держкомпідприємництва.

 

Віталію Апостолову дорікнули, що він не проводить навчальних семінарів, круглих столів. Очевидно, малося на увазі, що замість роботи по дотриманню законодавства Віталій Євгенович має вчити підприємців куди нести хабарі, як спілкуватися зі знахабнілими чиновниками, як ховати в собі почуття образи за відібраний бізнес.

 

Нова влада забула, що, згідно із суспільним договором, вона існує для захисту громадян, в тому числі підприємців, на податки яких вона існує. І представник підприємців у владі Віталій Апостолов цілком влаштовує більшість із них (особливо тих, що не мають доступу до «кормушки»), і треба дослухатися саме до цих людей, а не до чиновників, яким вічно хтось заважає творити вічне, розумне, добре.

 

Ми розуміємо, що подібна ескапада стала наслідком круглого столу, на якому було розкрито багато корупційних схем нової влади. Тому ми звертаємося до всієї підприємницької спільноти міста Києва з проханням відстояти останній бастіон наших прав та свобод. Ми вважаємо, що усі незалежні об’єднання підприємців мають звернутися до віце-прем’єр-міністра Анатолія Кінаха з проханням ретельно перевірити ситуацію із малим та середнім бізнесом в Києві, особливо звернувши увагу на проблеми, які сьогодні відстоює Віталій Апостолов. Адже добре відомо: диму без вогню не буває.

 

Ми віримо, що в Києві є багато чесних чиновників, але загальна негативна ситуація із поширенням інформації в місті не дає їм можливості ознайомитися зі справжнім станом справ. Ми вважаємо, що чиновникам КМДА необхідно відмовитися від ролі жертв закулісних ігор, і стати на сторону букви та духу закону.

  

З повагою,

виконавча дирекція Асоціації зовнішньої реклами України

Расскажите друзьям про новость

Новое видео