25 Янв 2008, 11:53

Артур Вуарсабов очолить холдинг «Обозреватель»

Артур Вуарсабов очолить холдинг «Обозреватель»

Президентом інтернет-холдингу «Обозреватель» найближчим часом стане Артур Вуарсабов, повідомляє газета «Экономические известия» із посиланням на генерального директора «Обозревателя» Вадима Осадчого.

За його словами, повідомлення про звільнення екс-президента холдингу Іллі Кенігштейна у зв’язку із скандалом навколо плагіату дизайну сайту «Оглядач» у порталу TimesOnline – неправда.  Нагадаємо, деякі ЗМІ поширили інформацію про те, що новий дизайн «Оглядача» був сплагійований із сайту TimesOnline.

Як розповів Вадим Осадчий, ці скандали не мають жодного стосунку до змін у керівництві холдингу. По-перше, Ілля Кенігштейн розійшовся у поглядах на подальшу стратегію розвитку з акціонерами компанії. По-друге, це суб’єктивно-особистісні фактори.

Також він розповів, що Артур Вуарсабов довгий час прожив в Америці. Там він 10 років працював в сфері IT, а в минулому році його було запрошено на посаду віце-президента Інтернет-холдінгу «Обоз» під керівництвом пана Кенігштейна. Він відповідав за технічні та загальні питання та добре проявив себе на цій посаді.

«Задачі, які стають перед ним, як перед новим президентом холдингу не змінилися. Це, як завжди, ще більш динамічний розвиток та розширення аудиторії», — повідомив Вадим Осадчий.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео