29 Апр 2021, 13:48
PR

Антикризовий PR марафон: онлайн-голосування за найкращих стартувало

В рамках Антикризового PR марафону MMR відзначить знакові події на ринку комунікації та фахівців, які мали найбільший вплив на розвиток галузі за останні півтора роки. Незважаючи на складну зовнішню ситуацію, обмеження та кризи, комунікаційники не полишали свої «бойві пости» та працювали з метою посилення та покращення репутації брендів. Ми вже можемо відзначити загальну тенденцію зовнішніх PR проєктів — реалізацію соціальних, благодійних та культурних ініціатив.

Наразі пропонуємо читачам MMR обрати серед усіх кейсів в номінаціях ті, які найбільш заслуговують на перемогу.

Окремо хочемо звернути увагу на номінацію «ТОП-25 PR-фахівців». Оргкомітет доклав чимало зусиль, аби сформувати список з 55 найкращих представників галузі. На наш погляд, саме ці особистості реалізували найяскравіші проєкти, доклали чимало зусиль для розвитку брендів, своїм власним прикладом довели, що будь-які складнощі та кризи можна трансформувати в силу, знайти нові шляхи розвитку, змінити ракурс мислення. Настала черга и читацької аудиторії зробити свій вибір — в номінації «ТОП-25 PR-фахівців» можна обрати до 10 персоналій.

Разом із онлайн-спільнотою свою роботу з оцінювання проєктів та особистостей розпочне і журі.

Оголошення всіх переможців в номінаціях та презентація фінального рейтингу «ТОП-25 PR-фахівців» відбудеться 20 травня на Антикризовому PR марафоні.

Обрати найкращі кейси в номінаціях та визначити найкращих PR-фахівців можна тут. Голосування на сайті триватиме до 10 травня включно.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео