17 Июл 2007, 09:12

52% киян підтримують одну державну мову

Згідно результатів всеукраїнського дослідження, проведеного Центром соціальних і політичних досліджень «Соціс-TNS Україна» на замовлення Київського медіа-холдингу, 35% українців вважають, що українській мові необхідно дати статус другої державної мови. 27% вважають, що необхідно залишити все як є. Такої ж думки притримуються абсолютна більшість Киян — 52%.

Лише 13% киян виступають за державний статус російської мови і 15% готові надати йому статус офіційного в окремих регіонах, а 9% готові обмежити його використання. Тоді як цілих 53% вважають, що потрібно залишити все як є.

Також результати дослідження свідчать про те, що 31% респондентів відносять себе до християн Московського патріархату. До цього ж патріархату відносять себе й 22% киян.

27% респондентів відносять себе до християн для яких конфесійна приналежність незначна. Серед киян ця група складає 27%. 25% респондентів є прихожанами Київського патріархату. Серед киян до цього патріархату відносять себе 40%. 8% складають українські греко-католики. 3% українців і 4% киян представляють інші християнські церкви. 3% українців і 5% киян вважають себе невіруючими атеїстами.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео