13 Июл 2020, 13:58

1+1 Digital Studios почали зйомки серіалу про покоління Z

13 липня команда 1+1 Digital Studios почала зйомки нової 12-серійної teen-dramedy із назвою «СЕКС, ІНСТА і ЗНО». Це перший український серіал про покоління Z, створений спеціально для VOD-платформи.
Творча група «СЕКС, ІНСТА і ЗНО» на чолі із Заслуженим діячем мистецтв, режисером Антоніо Лукічем, а також керівником 1+1 Digital Studios та авторкою ідеї Іриною Никончук взялися за екранізацію історії про світ сучасних підлітків та їхніх проблем. Головною продюсеркою серіалу виступила директорка 1+1 Digital та Інновації Анна Ткаченко.

За сценарієм, створеним креативним союзом Євгенії Бабенко та Павла Острікова, основні події розгортаються під хіти Макса Барських, який є одним із виконавців, хто представляє голос нового покоління. В центрі подій — четверо персонажів та їхні найближчі друзі, в котрих, окрім класичних проблем generation Z, ще й іспити на носі.

«Історія про підлітків, стривожених прийдешнім ЗНО, відразу звабила мене своєю чесністю та спробою поговорити з глядачем на серйозні теми — але легко, без зайвого пафосу і з гумором. Коли я прочитав сценарій, то відразу ж стривожився і сам, тому заздалегідь попередив всіх учасників знімального процесу: головне не зіпсувати цю історію. Серіал обіцяє бути захоплюючим, смішним та провокувати у глядача цілий спектр емоцій та відчуттів. Тому, мені здається, дивитись його треба буде обережно: є величезний ризик закохатись у головних героїв», — каже Антоніо Лукіч, режисер «СЕКС, ІНСТА і ЗНО».

У пошуках нетривіальних характерів кастинг-директорка проєкта Алла Самойленко звернула увагу на студентів КНУТКТ ім. І. Карпенка-Карого — Ганнусю Ярмоленко, Андрія Максимова, Соню Слюсаренко, Каріну Черчевич, Віталія Зеленого, Любаву Шоклю, Юрія Рекса та Григорія Наумова, які зіграють основні ролі. Глядач також побачить у серіалі і добре знайомі йому обличчя: Наталію Васько та Ірму Вітовську. Покоління Z потішить камео Insta-кумирів Ірини Кудашової (серіал «Школа») та Юлії Гамалій (гурт Open Kids).

Оскільки серіал створюється спеціально для онлайн-платформи, у ньому максимально реально, місцями жорстко і без «фільтрів» показано, як і чим живе покоління Z, а речі називаються своїми іменами без цензури. Це дає можливість зберегти індивідуальність героїв та донести потрібні меседжі аудиторії — підліткам, їхнім батькам, педагогам.

«Ми прагнули створити серіал про проблеми підлітків, їхні страхи, істинні приховані бажання і невпевненість у всьому. Коли працювали над форматом і ідеєю, ми провели безліч інтерв’ю з підлітками, щоб дізнатися про те, що насправді є для них проблемами, і вклали це до сюжету та характерів героїв. Тому у стрічці буде багато реальних історій, які нам довірили 16-річки. Це буде чесна, відверта і багато у чому дуже смішна розповідь про дорослішання в Україні» — говорить керівниця 1+1 Digital Studios Ірина Никончук.

Щоб привернути увагу до того, що хвилює старшокласників та випускників, старту зйомок передувала соціальна акція. В неділю 12 липня у Києві відбулося декілька мовчазних демонстрацій підлітків у медичних масках, хрест-навхрест заклеєних чорним скотчем. У руках вони тримали картонні таблички з написаними від руки маніфестами про те, що їх хвилює більше за все, а також загадковим підписом @sex_insta_zno, за яким всі бажаючі могли відшукати в Instagram однойменну сторінку з інтригуючим контентом. Ця акція — сигнал про невирішену проблему поколінь і про те, що голос нового — Z — часто лишається без уваги.

«Наші підлітки сьогодні теж мають свій голос і, незважаючи на більшу свободу, яку вони нині мають, вони ще стикаються із тиском, нерозумінням, несприйняттям і нав’язуванням їм неприйнятних для них поглядів на світ. Тим не менш, їхній голос сьогодні — це голос нашого майбутнього. А отже варто не заперечувати, ігнорувати чи боротися, а спробувати почути, розібратися та зрозуміти. Що ми і спробували зробити у нашому серіалі», — каже Анна Ткаченко, директорка 1+1 Digital та Інновації, головна продюсерка серіалу.
Прем’єра «СЕКС, ІНСТА і ЗНО» відбудеться на 1+1 video восени 2020 року. Серіал буде доступним глядачам за підпискою.

Передпродаж за спеціальною early bird ціною розпочнеться в середині жовтня. Офіційна сторінка серіалу в Instagram: @sex_insta_zno

Расскажите друзьям про новость

Новое видео