Нова бізнес етика в Україні або  Як вберегти свою команду від коронавірусу
12 Мар 2020, 10:07

Нова бізнес етика в Україні або Як вберегти свою команду від коронавірусу

Андрій Партика, генеральний директор Ocean Media, з пропозицією прийняти маніфест щодо нової бізнес етики в умовах коронавірусу

В умовах спалаху коронавірусної інфекції Ocean Media ініціює публічний діалог, який допоможе сформувати нову бізнес етику, яка дозволить вплинути на сповільнення розповсюдження вірусу і вберегти близьких, команди, бізнес і країну. 

Marketing Media Review
Печатное издание MMR — лучший офлайн-канал украинского маркетолога. Обновленный сайт MMR.ua — быстрорастущий проект с исключительной аудиторией профессионалов

Великий рекламний бізнес представлений в Україні компаніями, які сплачують всі податки, будують прозорі стосунки, піклуються про своїх працівників і партнерів, та займають відповідальну соціальну позицію.

Створіть ефективні PR стратегії разом з експертами Foundation Coffee Roasters, TWID, БФК Gulliver та ще понад 90 провідними брендами!

12 грудня на GET Business Festival дізнайтесь, як розробити ефективні PR-стратегії, підвищити впізнаваність бренду та залучити нових клієнтів через сучасний маркетинг і співпрацю з лідерами думок.

Забронювати участь

З метою збереження своєї команди, і в цілому України від вірусної інфекції, ми вважаємо, що треба діяти на упередження, заздалегідь, щоб зберегти людей і ресурси для подальшого розвитку. Ми розуміємо, що українська система охорони здоров’я не є кращою в світі, але віримо, що ця проблема є тимчасовою.

Що ми можемо для цього зробити?

Всі ми звикли, що навіть ділова комунікація може супроводжуватись теплими стосунками, сповненими особистими зустрічами та поглядами очі в очі. У бізнес спілкуванні ми звикли до рукостискань, обіймів, і навіть можемо поцілувати в щічку.

Але сьогоднішні умови вимагають від нас суттєвих змін в управлінні нашим бізнесом. Слід розглянути можливість зменшення обсягу особистої комунікації, а також переформатування тієї комунікації, яка має зберегтися.

З глобальних повідомлень ми розуміємо, що зараз формується нова бізнес-етика, яка передбачає відмову від рукопотискань, мінімізацію особистих зустрічей, переведення контактів у формат електронного спілкування через пошту і відеоконференції, переведення наших команд на дистанційну роботу, зменшення часу перебування наших працівників у громадському транспорті за рахунок відмови від поїздок на роботу. Ці заходи можуть бути ефективними як дія на випередження для сповільнення розповсюдження вірусу і зниження його покриття в Україні.

 

Враховуючи це, ми, компанія Ocean Media, ініціюємо публічний діалог, який допоможе  сформувати нову бізнес етику.

Цей тренд ми вже спостерігаємо в європейських країнах, де політики та бізнесмени переходять до більш стриманого стилю спілкування, мінімізують фізичні контакти, скасовують поїздки на роботу та ділові зустрічі, переводячи переговори в онлайн, і працюють, якщо це можливо, з дому. За цих умов діловій людині, вочевидь, не варто ображатись, якщо при зустрічі їй, наприклад, не потиснули руку.

Ми також рекомендуємо усім нашим колегам утриматись від закордонних поїздок у країни, де вже зафіксовано епідемію захворювання на коронавірус: Китай, Корею, Італію, Німеччину, Іран, Францію, Іспанію, США, Японію, Нідерланди. З більш повним списком країн можна ознайомитися за допомогою інтерактивної карти епідеміологічної ситуації у світі онлайн

У разі, якщо ви вирішили все ж відвідати одну з країн, де на цей момент більше 100 підтверджених захворівших, то після повернення, є сенс пройти 14 денний режим карантину, працюючи дистанційно. 

Звертаємось до наших клієнтів, рекламодавців, агенцій, медіа, до всіх українських бізнесменів з пропозицією прийняти маніфест щодо нової бізнес етики, аби суттєво вплинути на сповільнення розповсюдження вірусу. Це дозволить зберегти наших близьких, наші команди, наш бізнес і нашу країну. Якщо є побажання формату такого маніфесту, ми відкриті до діалогу. Пишіть нам на [email protected], ми готові очолити процес змін, щоб вберегти наші команди від коронавірусу.

І головне, давайте зупинимо паніку. Спокійно і організовано ми здолаємо і цю кризу, мінімізувавши втрати суспільства і бізнесу, як його частини.

 

Расскажите друзьям про новость