05 Мар 2008, 08:51

З’явився сайт передачі «Неделя моды с Дарьей Шаповаловой»

З’явився сайт передачі «Неделя моды с Дарьей Шаповаловой»

Через чотири місяці після першого випуску програми «Неделя моды с Дарьей Шаповаловой» на телеканалі «Київ» (Київський Медіа Холдинг) з'явився офіційний сайт єдиної на українському телебаченні передачі про моду. Його адреса www.fashionistas.com.ua У планах авторів програми перетворення сайту на портал про моду.

 

«Ми намагатимемося зайняти нішу серед порталів про моду. Поки у нас невелика кількість рубрик, але ми вже працюємо над їхнім розширенням», — зазначила Дар’я Шаповалова.

 

Крім архіву всіх випусків програми (а їх в українському ефірі вже вийшло близько 20), на сайті можна буде знайти матеріали про найважливіші події фешн-індустрії, зокрема про найпопулярніші тижні моди у світі. Нещодавно Дар'я Шаповалова разом зі знімальною групою повернулася із нью-йоркського та лондонського тижнів моди. Детальні сюжети про ці події вже з'явились на сайті. До того ж, спеціально для сайту створюватимуться окремі сюжети, які глядачі не зможуть побачите під час ефіру.

 

Довідатися більше про історію вітчизняної моди можна буде за допомогою рубрики «10 років потому», а проект «Ukrainian Fashion Now», що незабаром з'явиться у вигляді альбому, розповідатиме про українських дизайнерів, кожен із яких відповідатиме на 15 запитань.

 

Окрім запуску сайту, також зміниться час виходу програми. Вона буде транслюватись у неділю ввечері.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео