З ініціативи інспекції по котролю за благоустроєм та санітарним станом міста у Хмельницькому демонтують застарілі конструкції рекламних біллбордів, а замість них встановлюють більш сучасної форми. Фінансування відбувається за рахунок підприємців-власників, які викупили територію під встановлення рекламного щита та розміщують там рекламу.
«Біллборди, які були встановлені раніше, вже не мають естетичного вигляду. Ми хочемо, щоб наше місто ставало більш європейським, тому й запропонували власникам біг-бордів замінити ці щити на більш сучасні. Вони погодилися. Тим паче, вночі щити будуть підсвічуватися», — розповіла завідуюча відділом по контролю стану зовнішньої реклами інспекції по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста Ірина Прокопець.
Аби замінити застарілий біг-борд на новий, робочій бригаді потрібно близько двох-трьох днів. Коштує це «задоволення» більше 25 тисяч гривень.
Сьогодні по місту вже замінено шість біллбордів. Всього їх в обласному центрі — 350, сіті-лайтів — 120.
Новое видео
29 Май 2023
- ВРК подвела итоги рейтинга креативности коммуникационных агентств Украины 2022-2023
- Австралийская пиццерия создала возможность оплаты после смерти
- В Украине запретят спам-рассылки и холодные звонки
- LinkedIn представил молодежную кампанию о безграничных возможностях будущего
- Животные из разных уголков Украины обратились к украинцам
- Украинская компания запустила новое приложение с виральной технологией video-to-video
- Ролик в стиле фильма ужасов рассказал о страхе заболеть COVID-19
26 Май 2023