05 Авг 2009, 09:00

Засідання суду з приводу мовних рекомендацій знову не відбулося

Це вже не перше перенесення засідання суду, раніше у серпні 2008 року через невиконання Відповідачем рішення суду засідання також було перенесено

Засідання суду з приводу мовних рекомендацій знову не відбулося

Вчора, у вівторок, 4 серпня 2009 року при черговому розгляді справи Індустріального телевізійного комітету (ІТК) до Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення(НацРада) щодо оскарження мовних рекомендацій судом було прийняте рішення про перенесення судового засідання на 22 вересня 2009 року. Перенесення дати засідання відбулося у зв’язку з відпусткою представника НацРади, про що було подано клопотання НацРадою.


Це вже не перше перенесення засідання суду, раніше у серпні 2008 року через невиконання Відповідачем рішення суду засідання також було перенесено. З моменту подання позову ІТК до НацРади з 10 червня 2008 року розгляду справи по суті ще не відбувалось.

Нагадаємо, 10 червня 2008 року ІТК подав позов до Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення щодо скасування мовних рекомендацій, оскільки вважає, що НацРада не наділена повноваженнями визначати мовні питання, це є прерогативою ВРУ (ст. 10, 92 Конституції України). 

Як зазначили в ІТК, дане рішення НацРади не відповідає  ЗУ «Про телебачення і радіомовлення», Конституції (ч. 2 ст.19). Також у комітеті наголошують на невиконання Національною радою  процедури прийняття та оприлюднення регуляторного акту, передбачених ЗУ «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності».


 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео