28 Сен 2019, 10:04

Zara розпочинає інтернет-продажі в Україні

Цією подією компанія знаменує
новий етап у процесі розширення своїх повністю інтегрованих магазинів і онлайн-моделей
на ринках країн, у яких веде бізнес Inditex Group. Сайт запропонує українським інтернет-покупцям повний асортимент жіночих,
чоловічих та дитячих колекцій, доступних у магазинах Zara, починаючи з осінньо-зимової
кампанії 2019 року. 

Веб-сайт налаштовано таким чином, щоб користувачі могли
здійснювати покупки з будь-якого мобільного пристрою і з будь-яких браузерів, які
доступні в країнах, де Zara присутня онлайн. Клієнти також можуть отримати доступ до нового онлайн-магазину за допомогою програми Zara (версії для IOS та Android). Щоб зробити онлайн-покупки ще простішими, мобільну версію веб-сайту й додаток Zara оснащено сервісом Corner Shop, який компонує останні розробки, тенденції й розповіді на головній сторінці, у поєднанні з колекціями Dress Time, Timeless, Mum і Join Life. 

Онлайн-покупці можуть отримувати придбані товари безпосередньо в магазині, вибрати доставку додому або на поштове відділення. За самовивезення із магазину додаткова плата не стягується. Стандартна доставка додому або до пункту видачі коштує 149 грн, за умови покупки товару на суму понад 1 999 грн доставка безкоштовна. Орієнтовний час для всіх видів доставки становить 3–5 робочих днів у основних районах і 5–7 робочих днів для решти ринку. Оформити обмін чи повернення придбаних товарів покупець може через Інтернет або в найближчому магазині протягом 30 днів. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео