24 Мар 2020, 07:40

Запущено платформу антикризових рішень Anticrisis LAB21

Мережа академічних бізнес-інкубаторів YEP разом з Українським фондом стартапів запустили спільну онлайн платформу підтримки ефективних рішень для подолання світової кризи з фокусом на Східну Європу — Anticrisis LAB21 (AC LAB21), за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства освіти і науки України та Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Технологічними партнерами проєкту є CISCO та Gravitec.net.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Суспільство, бізнеси, країни та міста мають не просто подолати кризу, а винайти ефективні інструменти взаємодії та стати сильнішими до 2021 року. Для цього ми закликаємо команди дизайнерів, програмістів, студентів, науковців створювати ефективні рішення для подолання світової кризи та зменшення наслідків пандемії, пропонувати застосунки для переходу бізнесу в онлайн. Це можуть бути як бізнес-проєкти, так і волонтерські ініціативи, головне завдання яких — розробка та створення рішень, спрямованих на відновлення роботи існуючих бізнесів та створення нових в умовах економічних реалій.

Учасникам платформи допомагатиме спільнота менторів з YEP, Українського фонду стартапів, Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства освіти і науки України, Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», CISCO, TechUkraine, OKKO, ERC, Radar Tech.

Ми запрошуємо усіх охочих менторів та експертів приєднатись до роботи команд, аби власноруч долучитись до покращення економічної ситуації у Східній Європі та світі. 

Найбільш ефективні ідеї пройдуть інтенсивну онлайн інкубацію на платформі та представлять свої проєкти перед експертною радою, а зацікавлені партнери зможуть надати ресурси для запуску цих антикризових рішень. Передбачається, що всі рішення будуть доступні не лише українській, а й світовій спільноті. 

 

Заявки приймаються та розглядаються постійно на сайті: aclab21.org

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео