07 Авг 2009, 08:59

Закінчилися заняття у Дунайській літній школі

Однією з вимог для участі є досконалі знання у сферах управління персоналом або фінансових послуг, а також хороше знання мови, зокрема вільне володіння англійською

Закінчилися заняття у Дунайській літній школі

29 липня 2009 р. у Wiener Urania завершилися дев’ята Дунайська літня школа. Майже 60 студентів з восьми країн (Австрія, Хорватія, Румунія, Сербія, Словаччина, Чехія, Угорщина та Україна) відвідали п’ять країн Центральної та Східної Європи в рамках навчальної програми, організованої Erste Group спільно з Віденським економічним університетом.

Навчання розпочалось 28 червня у сербській столиці Белград, а пізніше було перенесене до Загреба, Будапешта, Праги та Відня. Інтенсивна навчальна програма складалась з семінарів на тему «Фінансових послуг» та «Управління персоналом», що проходили на економічних факультетах університетів-партнерів, а також практичних занять з експертами локальних банків Erste Group.

«Окрім вивчення нових дисциплін дуже корисним було те, що ми 24 години на добу спілкувались виключно англійською мовою, що безперечно є одним з найбільших плюсів програми», — розповідає українець Ігор Ройко. В його колеги, Аліни Запари також є свої враження: «Завдяки тому, що всі викладачі – успішні і сформовані професіонали, з великим досвідом роботи як на батьківщині, так і закордоном, їхні лекції були практичними та цікавими. Втім, більше всього мені сподобалася робота в групах та розв’язання кейсів».  
   

У 2010 р. завдяки програмі студенти з восьми університетів-партнерів (економічних університетів Братислави, Будапешта, Бухареста, Києва, Праги, Загреба та Відня) знову матимуть можливість взяти участь в Дунайській літній школі.

Однією з вимог для участі є досконалі знання у сферах управління персоналом або фінансових послуг, а також хороше знання мови, зокрема вільне володіння англійською. Відбір і реєстрація для участі у програмі проходять у тісному співробітництві місцевих університетів-партнерів з Erste Group і її дочірніми банками.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео