27 Авг 2021, 15:17
PR

#захищені: всеукраїнська кампанія на підтримку вакцинації

 Vandog agency для UNICEF та МОЗ розробили всеукраїнську кампанію на підтримку вакцинації.

«Захищені» — це герої кампанії, які через власні історії мотивують інших українців вберегти себе від COVID-19. Це пенсіонери, лікарі, освітяни, соцпрацівники, люди з супутніми захворюваннями, релігійні лідери та працівники критичної інфраструктури. 

Кожен з них вакцинувався із різних причин: щоб бачитись з онучкою, щоб знову подорожувати, щоб захистити себе від можливих ускладнень хвороби. А зараз всі вони — #захищені і готові через власну історію показати, що вакцинація — це безпечно, ефективно і дає можливість повернутись до звичного життя. 

“Ми обрали формат особистих історій, бо це — не уявні герої, а хтось реальний і поруч. Значно легше повірити в історію, коли вона розгортається у тебе на очах. Так люди зможуть надихнутись і собі стати прикладом до наслідування

Слово «захищені», яким обведений кожен герой — зрозуміла метафора щита, захисту від невидимої небезпеки. Кольори для кампанії обирали виходячи з брендингу ЮНІСЕФ. Небесно-блакитний, і світло-салатовий — кольори чистоти та спокою, які у поєднанні з щитом зі слів створюють цілісний образ захищеності та безпеки.

Герої промовляють з білбордів, сітілайтів та LED екранів різних міст.

Їхні історії можна почитати у спецпроекті The Ukrainians та на сторінках партнерів кампанії у соціальних мережах, а також почути на радіо.
Також реалізована серія інтерактивних інсталяцій. Перша — дзеркала для фото, які повторюють кі віжуали #захищених та дають відвідувачам можливість «відмітити» у соцмережах свою вакцинацію.

Друга — портрети героїв, які можуть розповісти — озвучити свою історію всім охочим.

Інсталяції нагадують українцям, що вакцинація від COVID-19 не тільки рятує життя, але й повертає світ можливостей, втрачених через пандемію.

Інструменти кампанії були підібрані таким чином, щоб мати високе охоплення в усіх регіонах України та посилити сприйняття вакцинації, як соціальної норми.

Кампанія «Захищені» є продовженням минулорічної кампанії солідарності «Дякую», що здобула золото на European Excellence Awards 2020 та яка долала дискримінацію щодо медичних працівників, людей, які захворіли на COVID-19, а також працівників, які опинилися на передовій у різних соціальних сферах.

Кампанію реалізовано за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Світового банку. Креативну концепцію розробила агенція Vandog.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео