13 Окт 2020, 17:44

За 4 роки частка користувачів карток виросла на 14%. Дослідження Kantar

71% населення у віці 16-65 років користуються банківськими картками у 2020 році. Про це свідчать дані дослідження Kantar MMI. Серед молодого населення міст у віці 25-44 роки цей відсоток ще вищий – 75%. За 4 роки частка користувачів карток виросла на 14%.

«Така динаміка може бути пов‘язана з органічним ростом фінансового ринку України, появою нових платіжних систем, зняттям безготівкових бар’єрів та страхів серед населення», — зауважила Ольга Капустян, Керівниця проєкту Kantar MMI.

Kantar_Динаміка використання банківських карток

Крім використання банківських карток, дедалі більше українців починають платити онлайн та безконтактно.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Нині кожен 3-й інтернет-користувач у віці 16-65 років декларує, що оплачував товари або послуги через Інтернет хоча б один раз на місяць.

А кожен 5-й власник смартфону у віці 12-65 років раз на місяць і частіше використовує додатки Apple pay або Google pay. Це приблизно 1,7 млн українців.

Kantar_Використання Apple Pay та Google Pay

«Безготівковість та безконтактність стають невіддільною частиною нашого життя. Тож рітейлу, банкінгу та HoReCa стане дедалі важче функціонувати без цих можливостей», — підкреслила Ольга Капустян.

Дані компанії Kantar Україна, MMI 2020, друга хвиля.

Міста з населенням 50К+. Люди у віці від 12 до 65 років.

Обсяг вибірки – 3500 респондентів. Квотна вибірка. Квоти за статтю, віком, регіоном та розміром населеного пункту.

Дата польових робіт: 1-26 червня.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео