19 Июл 2021, 17:12

Юрій Петрук: Великий бізнес розпочинається з ідеї. Наша ідея – робити доступним те, про що інші бояться думати

104.ua розпочався з ідеї допомагати людям вирішувати всі можливі проблеми та складнощі, які виникають при використанні природного газу. Будь-які сервісні компанії вважали цей сектор занадто складним, закритим та непрозорим. Але для нас це стало викликом – і саме тут є найбільші можливості. Нам пощастило вчасно відчути і зрозуміти потреби клієнтів. Ми відразу стали корисними і необхідними. Цінність, яку ми створюємо та надаємо клієнтам, дає нам такий драйв, що перекриває розпач від будь-яких епічних помилок, які трапляються у роботі. 

Нова реальність полягає у тому, що основним каналом роботи з клієнтом стає мобільний додаток або месенджер. А офлайн точка йде як додаткова опція. І це сформовано уже як потреба клієнтів, а отже «must have» для нашої компанії. 

У грудні минулого року ми відкрили найбільший інтернет гіпермаркет газового обладнання в Україні. Це єдиний в Україні сервіс, який дозволяє клієнтам комплексно вирішити всі питання з газовим обладнанням: підібрати, порівняти, придбати сертифіковані газові прилади, замовити їх встановлення або заміну — не виходячи з дому. Кожного клієнта тут, на усіх етапах вирішення питання, супроводжує персональний менеджер.

Саме персональні менеджери дали інформацію про наявність у клієнтів ще однієї потреби. Газове обладнання потрібно обслуговувати, щоб воно працювало надійно та економно. Тому новий продукт, над яким ми активно працюємо – це найбільша в Україні мережа сервісу газового обладнання під брендом 104.ua.

Так створюється екосистема нових сервісів. До кінця року ми запровадимо сервіс «підключення до газу» через Особистий кабінет на сайті 104.ua. Проект буде реалізовано у інтеграції з порталом державних послуг Дія. Клієнт зможе, не виходячи з дому, газифікувати необхідний об’єкт у кілька кліків. Тобто подати документи на газифікацію онлайн, підписати документи онлайн та оплатити кошти онлайн. І додатково отримати трекінг своєї послуги з етапами реалізації. 

Нові виклики потребують працівників нового формату. Наші працівники — люди, які легко комунікують з клієнтом з різних питань й шукають нестандартні шляхи вирішення поставлених задач.

Наша команда 104.ua створює ринок сервісних послуг для споживачів природного газу в Україні. І з виключно інформаційного ресурсу ми створили компанію, яка обслуговує 8,2 млн клієнтів у 16-ти регіонах країни.

Компанія постійно вивчає запити клієнтів, точки «болю», які виникають у процесі взаємодії. Ми створили надзвичайно міцний зв’язок компанії зі споживачами природного газу.

Завдяки цій синергії вдалося створити екосистему сервісів – мультиканальну та мультирегіональну. Клієнт вирішує свої питання у будь-який зручний для нього час, у будь-який зручний для нього спосіб та у будь-якому зручному місці. 

  • 160 клієнтських просторів
  • Всеукраїнський кол-центр
  • Особистий кабінет (3,8 млн клієнтів)
  • Чат-боти у вайбер та телеграм (1,6 млн клієнтів)

В Україні ми перші, хто об’єднує різних учасників ринку в один єдиний сервіс. Але нам цього мало. Тому, 104.ua – це як космічна ракета! Ми спрямовуємо її в нові світи й освоюємо нові планети!

Расскажите друзьям про новость

Новое видео