14 Июн 2017, 06:44

Євробачення, блокування російських ресурсів: топ-статей Wikipedia в травні.

Євробачення в Україні безумовно було в інформаційному топі травня, що також підтверджують дані Kantar TNS CMeter. Так, незважаючи на те, що Doodle від Google вивів статтю про антикітерський механізм на першу сходинку рейтингу, в топ популярних статей також увійшли статті про Євробаченні російською та українською мовами, інформація про переможця Сальвадора Собрала, а топ-5 закриває  День вишиванки. 

У травневому топ-30 також багато статей, які прямо або опосередковано пов’язані з Євробаченням. Так, стаття про Україну на Євробаченні на 14 місці, Onuka і O.Torvald зайняли 15 і 16 місця, Самойлова Юля на 28 місці, на 27 стаття про Росію на Євробаченні.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Також, не обійшли стороною українців вибори Президента у Франції, стаття про Еммануеля Макрона на 9 місці, а про Францію на 18-му місці.

Гучне блокування російських ресурсів також вплинуло на читання  статей на цю тематику у Wikipedia, про що свідчить 7 місце у статті про VPN і 19 місце у статті про Вконтакте. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео