05 Июн 2020, 13:18

«Янссен» підтримає боротьбу з пандемією COVID-19 в Україні

«Янссен», підрозділ фармацевтичних товарів ТОВ «Джонсон і Джонсон Україна», виділить близько 750 тисяч гривень на підтримку боротьби з пандемією нової коронавірусної інфекції в Україні. Частина фінансування буде передана на закупівлю засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) для медичних фахівців, які борються з пандемією, а частина — на підтримку пацієнтів, які в зв’язку з пандемією COVID-19 стикаються з труднощами в отриманні доступу до медичних або соціальних послуг.

«Компанія «Джонсон & Джонсон» була створена для того, щоб допомагати суспільству в такі часи, і ми підтримуємо ту колосальну роботу по боротьбі з пандемією COVID-19 і її наслідками, яку реалізує компанія на глобальному, регіональному і локальному рівні. Підтримка пацієнтів, медичного персоналу, і локального співтовариства – один із стратегічних напрямків нашої роботи, — коментує Катерина Погодіна, керуючий директор Janssen в Росії, Україні і СНД. – Я впевнена, що спільними зусиллями, підтримуючи систему охорони здоров’я, лікарів і найбільш вразливі через COVID-19 групи пацієнтів, ми зможемо подолати труднощі поточного періоду».

Ми отримали запити від некомерційних організацій, з якими ми співпрацюємо вже тривалий час в Україні, на благодійну підтримку ініціатив, спрямованих на подолання кризи викликаної COVID-19 — від фінансування проектів із підтримки лікарів, які борються з пандемією, до підтримки пацієнтів, які знаходяться в групі підвищеного ризику інфікування і ускладненого перебігу COVID-19 в зв’язку з наявністю основного хронічного захворювання, такого як онкологія, ВІЛ або ВЗК. Ми розглянули ці запити і на сьогоднішній день підтримуємо їх в обсязі близько 750 тисяч гривень.

Проте, майбутня вакцина буде мати вирішальне значення для припинення пандемії COVID-19. Технології розробки, глибокий науковий досвід і серйозні виробничі потужності по всьому світу, дають Johnson & Johnson унікальну можливість швидко розробляти кандидатів вакцин і розширювати виробництво. Компанія розраховує почати клінічні дослідження першої фази кандидата на вакцину із включенням добровольців не пізніше вересня 2020 року. Ми очікуємо, що для перших партій вакцини проти COVID-19 буде отримано екстрений дозвіл на застосування на початку 2021 року і зобов’язуємося надати суспільству безпечну і ефективну вакцину на некомерційній основі для використання в надзвичайних ситуаціях з метою боротьби з пандемією.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео