10 Июн 2020, 09:56

Які правила гри щодо організації оффлайн та онлайн подій на нас чекають? Plan B запрошує на дискусію, щоб обговорити це

11 червня онлайн-проєкт «На карантині з Plan B» влаштовує дискусію Q Day: Нові правила організації подій з представниками музичної індустрії, культурними менеджерами, підприємцями, організаторами подій та юристами щодо нюансів проведення оффлайн-подій у пост-пандемічний період та можливостей онлайн-подій у нашій новій реальності. 

Частина перша: Організація онлайн-івентів: виклики та інструменти

18:00–19:30

Перехід подій в онлайн — це не просто зміна майданчика, але повна трансформація проєкту. Це означає нові формати, технічні складнощі, зміна принципів взаємодії з глядачем, пошук фінансування, перебудова команд.

Досвідом та інсайтами ділитимуться:

Частина друга: Організація офлайнових подій у пост-пандемічний період

19:30–21:10

Організатори офлайнових подій знаходяться у підвішеному стані, адже поки незрозуміло, як та коли повертатимуться до роботи. Нових регламентів майже немає, а ті, що є, можна трактувати по-різному. Спробуємо розібратися з цією інформацією разом із спікерами.

  • Максим Шульженко, власник концертного залу Stereo Plaza, розповість про юридичні аспекти проведення подій та правила, які діятимуть для майданчиків, організаторів і відвідувачів (а також можливості це контролювати);
  • Наталія Склярська, власниця піар-агенції G.E.M. PR Agency, презентує правила проведення масових івентів на відкритому повітрі, який вона розробляє разом із представниками індустрії, Центром громадського здоров’я та МОЗ.
  • Олександр Григорчук, партнер та засновник юридичної компанії «Global Law», розповість про правила роботи фуд-кортів та необхідну документацію;
  • Модераторка обох дискусій — Євгенія Стрижевська, засновниця форуму концертної індустрії України Kyiv Music Days.

Трансляція планується в Zoom, Youtube Plan B.

Також слідкувати за ефірами можна на facebook-сторінці Plan B, інстаграм-акаунті фестивалю, а за новинами — у телеграм-каналі.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео