28 Сен 2020, 15:56

Yakaboo спільно з Нова пошта Глобал запускає міжнародну доставку

Книжкова платформа Yakaboo спільно з логістичним оператором Нова пошта Глобал запускає міжнародну доставку. Відтепер українські книжки можна буде отримати в будь-якій точці світу протягом трьох тижнів.

«Тривалий час українці, які проживають чи працюють за кордоном, були позбавлені можливості читати друковані українські книжки. З міжнародною доставкою ця проблема вирішена. Водночас це розширює можливості українських видань і видавництв. Розвиток української книги — це те, що хвилює. За перші дні роботи міжнародної доставки Yakaboo ми отримали замовлення з: Бельгії, Великої Британії, Ізраїля, Іспанії, Італії, Німеччини, Чехії та Швейцарії», — Іван Богдан, CEO Yakaboo.

«Для нас надзвичайно важливо бути партнером для українського бізнесу, який мислить глобально і виходить за межі своєї країни. Для цього в нас все є — доставка у понад 200 країн світу, можливість відправляти товари з 7000 відділень по всій Україні, надання митного оформлення «під ключ» тощо. І особливо приємно, що ми можемо стати своєрідним мостом для українців, що проживають за кордоном і доставляти їм радість з Батьківщини», — коментує Юрій Беневитський, СЕО Нова пошта Глобал.

Замовлені на сайті Yakaboo книжки Нова пошта Глобал доставляє у будь-яку точку світу орієнтовно в такі строки: до Європи до 6 днів, до Північної Америки — до 10 днів, до Азії, Австралії та Океанії — до 15 днів, до інших країн — в середньому до 13 днів. Для того, щоб позбутися зайвих витрат і клопотів, під час оформлення замовлення на сайті Yakaboo.ua зʼявлятиметься попередження про перевищення ліміту на безмитне ввезення книжок. Радимо покупцям також звернути увагу на митні обмеження вашої країни. Протягом 30 днів ви можете повернути придбані на сайті Yakaboo.ua книжки.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео