20 Авг 2021, 13:29

Як комунікують HR-бренди за допомогою відеоконтенту

Найчастіше в інформаційному полі ми зустрічаємо маркетингові комунікації, які презентують продукт. Однак за останній рік бренди почали дедалі більше приділяти увагу HR-комунікаціям. Чому це важливо? Та як комунікують бренди роботодавці за допомогою відеоформатів − розповідає на прикладі своїх кейсів агенція SAHAL.

Чому важливі HR-комунікації?

В сучасному світі нікого не здивують просторі офіси, соцпакети і подібне. То чим же відрізняється компанія серед сотні інших, чому фахівець має обрати саме її? Це питання гостро постає перед брендами роботодавцями, змушує проводити глибинні дослідження, сформувати стратегію, ключовий меседж комунікації, який транслюється за допомогою різних форматів. Одним із яких є і відео.

Чому відео ефективний інструмент HR-маркетингу?

За останніми дослідженнями Renderforest і VWO, відеоконтент отримує більше залучення на 70%, і на 31% краще конвертує трафік, ніж текст чи зображення.

Цікаво, що близько 85% людей стверджують, що за допомогою відео їм вдається більш ефективно взаємодіяти з брендами. За рівнем залучення в соціальних мережах, також лідирує контент у форматі відео.

До того ж до 2022 року відео трафік складатиме 82% від всього споживчого контенту.

HR-комунікації за допомогою відеоконтенту

Створенню відеоролика передує цілий комплекс спільних досліджень компанії та креативної агенції. Від постановки бізнес-завдання до ідеї, від продакшену до каналів комунікації. Найкраще це можна презентувати за допомогою реальних кейсів, тому підібрали різні формати відеороликів на тему HR-комунікацій.

Презентаційний ролик для Astound commerce

Презентаційний ролик для IT-компанії Astound commerce було знято ще в 2017 році. Формат доволі простий та зрозумілий. Завдання таких роликів — показати компанію якомога ширше, без прив’язки до департаментів та специфіки роботи. Подібні формати іноді можуть містити інформацію про цінності компанії та її місію.

Це перша комунікація бренду, саме тому було обрано такий формат відеоролика.

Другий етап комунікації на прикладі цієї ж IT-компанії. Тут обрали доволі незвичний формат, коли компанію презентує один із ключових співробітників. Такий формат викликає більшу довіру в аудиторії та дозволяє на реальному прикладі показати специфіку роботи в форматі success stories, а також транслює EVP.

Іміджевий ролик Jooble

Іміджеві ролики про бренд роботодавця на прикладі комунікації Jooble. Тут основний акцент робиться на тому, щоб презентувати чим займається компанія та чітко показати портрет співробітників. Мета комунікації — відмежувати бренд роботодавця від інших конкурентних компаній.

Відеовакансії на прикладі професії лінкбілдера

В цілому формат відеовакансій  повинен розповідати про те, кого зараз шукає компанія і що готова запропонувати натомість. Ну і, звісно ж, важливо не забути про call to action.

Такі ролики дуже актуальні тоді, коли є окрема специфіка роботи (або вакансії), яку важко описати словами. За допомогою відео можна цікаво та доступно донести потрібну інформацію до потенційних кандидатів.

«Метінвест»

Іноді ролики покликані популяризувати окремі види робітничих професій, долати стереотипи та упередження. Це вдало реалізовано на прикладі комунікації компанії «Метінвест».

Biosphere Corporation

Продакшн — це багатоетапний трудомісткий процес. Але іноді буває все інакше, як у випадку із Biosphere Corporation.

Це відео «Together apart» для компанії Biosphere Corporation було розроблено під час карантину для підтримання корпоративного духу. Ролик отримав гран-прі від Асоціації корпоративних медіа України як кращий корпоративний фільм.

Відео — це ефективний інструмент для HR-комунікацій. Формат, який можна використовувати скрізь: від хайрінгу до системи адаптації та презентації цінностей компанії. Саме тому вже сьогодні варто замислитися над тим, який рейтинг займатиме ваша компанія серед інших конкурентних брендів роботодавців.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео