08 Окт 2020, 17:05

WWF та BBDO розповіли про забруднення Світового океану за допомогою нового виду рачка

BBDO Düsseldorf у співпраці з німецьким відділенням WWF та дослідниками з Ньюкаслського університету, запустили всесвітню кампанію, щоб привернути увагу до зростаючого забруднення Світового океану пластиковими відходами. Допоміг в цьому нещодавно відкритий глибоководний вид ракоподібних.

На дні Маріанської западини на глибині близько 7 кілометрів знайшли новий вид рачка. У його шлунку було знайдено мікроволокно пластику, що складається з поліетилентерефталату, який використовують у виробництві пляшок та іншої PET тари. Нову тварину назвали на честь того, що її забруднює: пластик.

WWF внесли назву для цього виду Eurythenes Plasticus в офіційний таксономічний запис нашої планети. Це результат півторарічної співпраці BBDO Düsseldorf, WWF та британських дослідників на чолі з Доктором Аланом Джеймсоном.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

«Plasticus – це надзвичайна ідея, яка яскраво демонструє можливості спільної міждисциплінарної роботи науковців та комунікаційників,» каже Енді Уайет, Виконавчий креативний директор BBDO Dusseldorf.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео