25 Ноя 2021, 12:59

Владислав Стадник став головою Комітету з питань інтернет-реклами при ІнАУ

Правління Інтернет Асоціації України своїм рішенням призначило голову Комітету з питань інтернет-реклами при ІнАУ на 2022 рік. Про це повідомляється на офіційному сайті.

Головою Комітету став Владислав Стадник, віцепрезидент із розвитку стратегічних партнерств в MGID (MGID, дійсний член ІнАУ). Нагадаємо, в 2020 році Владислав очолював посаду заступника Голови Комітету з питань інтернет-реклами при ІнАУ по роботі з медіа.

Вибори відбулися 18 листопада 2021 року на черговому засіданні Комітету з питань інтернет-реклами. Кандидатуру Владислава підтримала більшість присутніх чинних членів Комітету.

Я дуже вдячний Івану Кучеренко за всі реалізовані та розпочаті проєкти. Безумовно, я продовжуватиму ті ініціативи, фундамент яких заклав Іван. Основними цілями Комітету з питань інтернет-реклами на 2022-й рік я бачу налагодження діалогу між українським медіа та AdTech-платформами, роботу з ринком щодо підготовки до майбутніх змін, а також вибудовування процесу співпраці з іншими індустріальними організаціями. Адже лише взаємодія усіх гравців допоможе нам адаптуватись до турбулентності ринку інтернет-реклами та розвивати його в Україні.
 Владислав Стадник

Іван Кучеренко, який очолював Комітет ІнАУ з питань інтернет-реклами в 2020 році, мав передати повноваження іншому керівнику, оскільки Голова Комітету призначається Правлінням ІнАУ строком на один календарний рік. Далі, колишній Голова продовжить роботу у складі Комітету.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео