01 Фев 2008, 10:16

Владі потрібні веб-ресурси — СП

Владі потрібні веб-ресурси — СП

У Секретаріаті відбулося засідання Національної комісії з утвердження свободи слова та розвитку інформаційної галузі при Президентові України, в ході якої були обговорені пріоритетні завдання розвитку національної інформаційної сфери.

 

Окрему увагу учасники наради приділили темі відкритості та прозорості органів державної влади всіх рівнів. Члени Національної комісії зокрема висловили стурбованість з приводу обмежених можливостей доступу громадян до інформації та закликали владу поглибити та актуалізувати свої інформаційні ресурси, впровадити новітні системи електронного врядування тощо. Протягом місяця Робоча група Нацкомісії має розробити Типові рекомендації щодо обсягу і практики застосування, зокрема, веб-ресурсів органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

 

Під час засідання було також обговорено питання вдосконалення системи підготовки журналістських кадрів. За результатами доповіді голови підкомісії з журналістської освіти Володимира Різуна, прийнято звернення до міністра науки та освіти щодо необхідності проведення творчого конкурсу у сфері журналістики та інформації.

 

Учасники наради також заслухали і обговорили інформацію Голови Нацкомісії Тараса Петріва про програму роботи на 2008 рік у рамках Плану дій щодо ЗМІ Ради Європи та Європейської комісії, а також проведення міжнародної конференції «Медіапріоритети для України».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео