09 Сен 2020, 16:14

Визначено креативні стартапи, що представлять Україну на фестивалі креативності Creative Business Cup BRIGHT

4 вересня цього року відбувся національний конкурс пітчингів для стартапів та вже працюючих бізнесів з креативної індустрії Creative Business Cup Ukraine 2020. Це місцеве представництво міжнародного змагання для креативних стартапів, де компанії з більш ніж 75 країн презентують свої ідеї журі, щоб вибороти звання найкращого стартапу року. 

Цьогоріч захід проходив в місті Рівне, в межах фестивалю креативності, інновацій та підприємництва House of Europe Festival. Захід було організовано за підтримки Європейського Союзу.

Всього до фіналу було обрано 6 проєктів, серед яких міжнародне журі, до складу якого входили Марк Вілкінс, Крістіан Дімер і Катерина Кравчук, обрали переможців.

Цьогоріч кращим креативним стартапом було визначено проєкт Креативна Практика, кар’єрно-освітню онлайн-платформу, що допомагає фахівцям отримувати актуальну креативну освіту онлайн та сприяє працевлаштуванню своїх випускників. 

Друге місце поділили між собою проєкти V-Art, онлайн-платформа для виставки, продажу і колекціонування цифрового мистецтва, та HAPPY BRAIN, мобільний додаток, що допомагає тренувати мозок за допомогою читання.

Відібрані проєкти представлять Україну на міжнародному конкурсі Creative Business Cup BRIGHT 2021, що відбудеться 28 та 29 червня наступного року у Копенгагені. Проєкту Креативна Практика, що зайняв перше місце, House of Europe профінансує дорогу і проживання.

Ключовим партнером Creative Business Cup Ukraine та організатором Creative Business Cup BRIGHT у Копенгагені є Creative Business Network — глобальна мережа для креативних підприємців. Creative Business Network розвиває креативну економіку у всьому світі, допомагаючи креативним стартапам шукати можливості для розвитку на міжнародному рівні.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео