13 Дек 2007, 09:08

Віктор Зубанюк — новий гендиректор «МедіаДому»

Віктор Зубанюк — новий гендиректор «МедіаДому»

Генеральним директором ТОВ «МедіаДім» призначений Віктор Зубанюк. Про це першим повідомив «Інтерфакс» із посиланням на джерело на каналі ТОНІС.
 
Джерело інформагенції повідомляє, що 12 грудня представники керуючої компанії «ВОК Стрім» представили Віктора Зубанюка колективу ТОВ.
 
Нагадаємо, 14 листопада 2007 року збори учасників товариства «Медіадім» звільнили Артема Петренка з посади генерального директора компанії. Костянтин Саврасов, який із початку жовтня виконував обов’язки гендиректора, залишається на посаду, яку обіймав за Миколи Княжицького – заступника гендиректора.
 
За словами пана Саврасова, під час знайомства нового керівника з колективом стратегічні питання розвитку компанії не обговорювались. «Я думаю, Віктору потрібен час, щоб розібратись у ситуації», — каже Костянтин Саврасов.
 
До серпня 2007 року Віктор Зубанюк був головним редактором інтернет-видання «Оглядач». Раніше працював власкором російського «Коммерсанта», керував українським бюро російського ВД «КоммерсантЪ», був першим заступником головного редактора «Контрактів», головним редактором «Компаньона», Kyiv Weekly та Утро.ua.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео