06 Апр 2007, 07:20

Віктор Павлюк отримав дві догани. Замість «Толоки» на НТКУ буде інша програма

Віктор Павлюк отримав дві догани. Замість «Толоки» на НТКУ буде інша програма

Президент Національної телекомпанії Віталій Докаленко виніс догану першому віце-презеденту НТКУ Віктору Павлюку. 

Про це «ТК» повідомив Віктор Павлюк, наголосивши на тому, що це вже друга догана за останні три дні: «4 квітня пан Докаленко оголосив мені першу догану на підставі висновків Комісії з проведення службового розслідування щодо тимчасового призупинення виходу в ефір Першого Національного ток-шоу «Толока». Я чекав цього. На наступний день погрожуючи мені звільненням він видає мені ще одну догану від 5 квітня. Цей наказ стосувався створення програми «Джерела толерантності».

Віктор Павлюк вважає останній наказ незаконним: «Президент має право виносити догану протягом місяця. Але не можна робити це через 2 місяці після того як зірвався проект». 

Також, за його словами на НТКУ планується проведення зборів трудового колективу, оскільки профспілки національної телекомпанії звернулись з таким проханням до Віталія Докаленка.

«На цих зборах має розглядатись ситуація в НТКУ. Закриття «Толоки» лише один з прикладів зловживань на НТКУ. У нас не діють колективні інструменти впливу на виробничий процес, не підписана колективна угода, не має комісії з трудових суперечок тощо»
, — зазначив Віктор Павлюк.

Тим часом, піар-директор Першого національного Лілія Кавецька розказала «ТК» про те, що найближчим часом на Першому національному вийде в ефір соціально-політичне ток-шоу, подібне за форматом до «Толоки»: «На даний момент тривають пошуки журналіста та формату, які б гарантували неупередженість та не допускати брутального ґвалтування свободи слова, яке відбулось під керівництвом Віктора Павлюка».

За інформацією власних джерел «ТК», ведучим нового політичного шоу може бути новий
віце-президент НТКУ Олександр Мельничук.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Расскажите друзьям про новость

Новое видео