07 Май 2021, 15:49
PR

Відкритість топ-менеджера UFuture

Микола Тимощук вже чотири роки очолює холдингову компанію UFuture з вартістю активів 500 млн доларів. Розвиваючи персональний бренд, він допомагає підвищенню впізнаваності та зміцненню репутації холдинга, його портфельних компаній та проєктів.

Маючи велику експертизу у міжнародних інвестиціях та партнерстві, розвитку бізнесів, їх виході на міжнародний рівень та корпоративному управлінні, Микола Тимощук є колумністом топових видань України. Він ділиться своїм досвідом та пише про світову та українську економіку, особливості роботи з інвесторами, глибоко аналізуючи інформацію на міжнародних ринках. Його колонку про світову економіку після карантину прочитали понад 102 тис. разів.

Також Микола Тимощук ділиться інформацією про побудову однієї з найбільших компаній України — UFuture, успішні кейси партнерства холдингу, а саме досвід роботи із найбільшими світовими компаніями — такими, як Mubadala, Nebras Power тощо. На прикладі бізнесів холдингу показує, як компанії можуть виходити на міжнародні ринки.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

У липні 2020 року Микола дав велике відеоінтерв’ю порталу delo.ua, де розкрив інсайти сталості компанії, попиту на UNIT.City та людини майбутнього.

Став героєм подкастів Laba та Mayak Innovatsiy.

Окрім того, Микола Тимощук є співорганізатором, амбасадором та модератором Київського міжнародного економічного Форуму з 2015 року. У 2020 році він модерував онлайн-зустрічі у рамках проєкту #інсайтиКМЕФ, включаючи панельну дискусію з інвестиційної привабливості України, а також діалог із Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем на Форумі МСП (малого та середнього підприємництва).

Також Микола Тимощук представляв інтереси України та UFuture на Всесвітньому форумі у Давосі у 2020 році.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео