Відеочеленджі, контент від персонажа, гороскопи: тренди Instagram
30 Ноя 2020, 14:20

Відеочеленджі, контент від персонажа, гороскопи: тренди Instagram

Автор материала

Особисті переписки в Direct, смішні меми в рекомендаціях, життя друзів через сторіз, новини від улюблених брендів та онлайн-шопінг — сьогодні говоритимемо про мою улюблену соціальну мережу Instagram, а точніше про те, який контент зараз в тренді. Одразу зауважу, що це не гайд із підкорення мережі, тут ви знайдете ідеї та приклади, які звернуть увагу аудиторії та стануть у пригоді під час розробки наступного контент-плану. 

Розпочнемо з відеоконтенту.  Ролики не збавляють обертів, а з появою TikTok так узагалі стають ядром контенту у деяких акаунтах. Така популярність зумовлена тим, що розвиток технологій зробив широкодоступною відеозйомку, а різні додатки та функції, такі як фільтри і цифрові маски, дозволяють генерувати нескінченні варіанти контенту швидко та легко.

Популярності відеоконтенту додає і такий феномен, як челенджі (флешмоби, у яких користувачі повторюють певні рухи або танець). Зазвичай, це короткі динамічні ролики, які викликають емоції, — сміх, захоплення, співчуття, чим і підкорив усіх TikTok.

Персоніфікація або контент від персонажа. Це той випадок, коли у вашої сторінки в Instagram з’являється герой, і аудиторія починає персоніфікувати ваш бренд із ним. Таким персонажем може стати будь-хто: вигаданий персонаж, ваш веселий колега чи навіть корпоративний улюбленець, що мешкає в офісі і не проти фотографуватись, головне, щоб він імпонував вашій аудиторії.

В Інституті когнітивного моделювання таким персонажем є хамелеон Ярік Світланович. Він роздає завдання своїм підлеглим, розказує про життя офісу та оригінально подає важливу інформацію про компанію.

Тепер про тренд, який ніколи не виходить із трендів, — гороскопи. А з появою сторінки циганки Луладжі можна сказати, що це найбільш трендовий тренд.

Гороскопи — щоденний та легкостворюваний контент, для якого не потрібні ані курси з астрології, ані з дизайну, лише — багата уява та вміння підібрати влучні слова. І коли це вміло поєднати, то відбувається те, що ми бачимо зі сторінками Луладжі в соціальних мережах — висока залученість, охоплення та величезна кількість поширень в сторіз.

На корпоративній Instagram-сторінці ми об’єднали гороскопи і нашого корпоративного героя Яріка та розробили сторі-рубрику «Гороскоп вихідного дня від Яріка».

Віжуали у стилі смартфонних картинок.  Ви точно помітили, що все частіше у ваших рекомендаціях в Instagram з’являються картинки, відео, сторіз у вигляді скріншотів із телефону. Це зумовлено тим, що зараз важко уявити своє життя без смартфону, адже в ньому зосереджується більша частина нашого життя, а після початку пандемії — навіть все. Тому скріншоти екрана мобільного стали форматом для мемів, інформативних відео і всього, на що вистачає креативу SMM-ників. Актуально — отже, цікаво.

Що може бути кращим за обігрування актуальних тем? Інтерактивчик! Інтерактивну активність сьогодні дозволяють собі навіть серйозні медіа, організації, бренди — бо це залученість.

Квізи. Це той формат, який допомагає легко зацікавити та  краще пізнати вашу аудиторію. Прикладами такого контенту можуть бути опитування, тести або відкриті запитання — будь-що, що спонукає нас тицяти відповіді та гортати вікторину до кінця. 

Наостанок варто згадати Instagram-маски, і звернути увагу на ігри-маски. Це ігри, в яких управління здійснюється через кліпання очима, відкривання рота, рух головою і т.і. Ви робите селфі і паралельно граєте, а відео цього викладаєте на огляд своїм підписникам. Якщо маска класна, її поширюватимуть не лише прихильники бренду, а отже про вас дізнається багато нових людей. Чи це не прекрасно?

Прикладом такої маски-гри є маска «SportFromHome» від акаунта @coronainfoua, яка була створена під час карантину, аби люди навіть в Instagram займалися спортом. Суть маски в тому, що рухами голови ви направляєте героя маски по лабіринту,  тим самим розминаючи шию. Маска складається з декількох рівнів лабіринту, куди включені різні вправи на шию.

Впевнена, до Нового року маски такого типу стануть дуже актуальними, і вам точно не буде сумно святкувати новорічні свята, навіть в карантин. 

P.S. Аби приємно дивувати вашу аудиторію та залучати нову, раджу багато експериментувати та НЕ боятися «красти як художник».

Кавер: Unsplash

Автор
30 Ноя 2020, 14:20
Расскажите друзьям про новость