20 Авг 2018, 09:24

VARUS представил первый магазин после реконструкции.

Полный редизайн в современном стиле, много света и дерева — все говорит о новом потребительском опыте. Торговая площадь супермаркета — 2 440 кв. м, количество касс — 20, а в ассортименте представлено более 19 000 товаров. Пока реконструкцию провели в магазине в Днепре, по улице Паникахе, 15. Также обещают много акций по случаю обновления. «В новому дизайні відкриваються всі супермаркети VARUS, починаючи з 2013 року. Щодо реконструкції існуючих супермаркетів — це поступовий процес, ми розпочали з першого магазину мережі. В цілому ми працюємо над тим, щоб створювати комфортний простір для покупок та дарувати позитивні емоції нашим клієнтам», — прокомментировала маркетинг-директор сети VARUS Анна Швед.

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

Расскажите друзьям про новость

Новое видео