11 Фев 2019, 08:31

В Україні стартує перший Форум для комунікаційників громадського сектору.

Проект ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україні, ЮНІСЕФ в Україні та MMR проведуть Форум з комунікацій для соціальних та поведінкових змін. 30-31 травня у Києві на SHKALA провідні міжнародні та українські експерти з маркетингових та соціальних комунікацій обміняються досвідом, як ефектно та ефективно комунікувати, аби ламати стереотипи, змінювати поведінку та прискорювати соціальні зміни, поділяться дієвим інструментарієм і новими тенденціями в комунікаціях. 

Форум триватиме два дні. Перший день пройде під хедлайном «Тренди та бенчмарки», другий — «Інструменти та кейси». Учасники Форуму зможуть відвідати не тільки лекції, а й майстер-класи, дискусійні панелі, а також отримати консультації від команд провідних українських креативних, комунікаційних, консалтингових та діджитал-агенцій. 

«Цей Форум має стати платформою для обміну передовим досвідом в Україні та за кордоном щодо того, як комунікації можуть впливати на соціальні зміни та підтримувати реформи. Ми також запрошуємо громадські організації надати свої кейси та долучитися до дискусій», — говорить Анастасія Нуржинська, експертка з комунікацій та нетворкінгу Проекту ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україні 

Напередодні Форуму протягом лютого-травня відбудуться регіональні майстер-класи в Одесі, Львові, Харкові, Дніпрі та Києві. Наступний захід відбудеться у Харкові 22 травня за підтримки Школи маркетингу та комунікацій «Багаж» і буде присвячений новому виміру комунікацій для соціальних змін. А як пройшов майстер-клас у Львові, можете дізнатись за посиланням.

Програму Форуму анонсуємо згодом. Участь у Форумі безкоштовна за попередньою реєстрацією.  

 


АДРЕСА:
конференц-хол «ДЕПО» (Київ, вул. Антоновича, 52)

Расскажите друзьям про новость

Новое видео