16 Май 2019, 06:19

В топ-менеджменті «Медіа Групи Україна» відбулись кадрові зміни

Директор «Медіа Групи Україна» Євген Лященко прийняв рішення піти з компанії і розвивати кар'єру поза межами Групи. Найближчим часом до обов'язків директора холдингу приступить Євген Бондаренко, який раніше обіймав посаду операційного директора в StarLightMedia. 

Олександр Барінов, голова Наглядової ради «Медіа Групи Україна»:

«„Медіа Група Україна“ — унікальний медіа-холдинг, що об’єднує активи, які є кращими у своїх сегментах. Ми вдячні Євгену Лященку за те, що йому вдалося зібрати команду досвідчених, творчих і націлених на перемоги професіоналів. Євген ініціював чимало ефективних змін у холдингу, які сміливо відповідали на виклики ринку та дозволили нам досягти і втримати лідерські позиції. Визначено масштабні плани розвитку „Медіа Групи Україна“ на найближчі роки і, впевнений, що команда здатна їх успішно реалізувати».

Євген Лященко, директор «Медіа Групи Україна»:

«За роки роботи в Групі я, перш за все, отримав доказ того, що команду мрії зібрати і згуртувати можливо. А з такою командою можна втілити в життя найсміливіші плани і мрії. „Медіа Група Україна“ за роки мого керівництва пережила не один кризовий період, але кожен раз ми ставали сильнішими і дивували колег, конкурентів і себе, доводячи, що немає нічого неможливого. Вдячний кожному члену команди за те, що були поруч в цей важливий період у моєму житті. Ми змогли багато зробити разом».

Медіа-холдинг «Медіа Група Україна» об'єднує національний телеканал загального інтересу «Україна», молодіжний телеканал НЛО TV, телеканал Індиго TV, тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», канали «Донбас», «34 телеканал», «Сигма», медіа-агенція «Медіа Партнерство Баінг», оператора супутникового мовлення Xtra TV, продакшн-компанії «Теле Про» і «Допоможемо ТБ», мультимедійний бренд СЬОГОДНІ – теленовини «Сьогодні», сайт segodnya.ua, газета «Сегодня»; проект Vogue.UA 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео