20 Дек 2019, 15:18

В Києві відкрився коворкінг для великих команд — Kooperativ

Минулого тижня поблизу Львівської площі відкрився Kooperativ — коворкінг для великих команд. Новий робочий простір задовольняє потреби компаній, які цінують приватність власного офісу й у той же час прагнуть мати доступ до усіх переваг коворкінгу. Зараз у Kooperativ працюють декілька команд, які зайняли офіси на одному з трьох поверхів коворкінгу. Серед перших резидентів — маркетингова агенція Fedoriv Agency, девелоперська компанія Bursa Atelier Development та консалтингова компанія White Sales.

Після Нового року у коворкінгу відкриються ще два поверхи із офісами для команд від 4 до 100 людей. Наразі більша частина простору вже заброньована компаніями з IT-сектору та креативних індустрій. Серед локацій та сервісів, якими користуються резиденти — скайп-кімнати, переговорні, івент-зона з амфітеатром, власна тераса і приватний паркінг. Після відкриття інших поверхів коворкінгу цей список поповнять капсули для сну, ігрові зони, кімната матері та дитини, а також дах із баскетбольним майданчиком і садом.

За задумом співзасновників проекту Едварда Мейора (піонер коворкінг-буму у Парижі), Андрія Федоріва (Fedoriv Group) та Василя Гроголя (Bursa Atelier Development) Kooperativ стане ідеальним середовищем для спільноти прогресивних людей, які не мислять шаблонами, готові трансформуватись і ділитися досвідом із колегами.

Формуванню такої спільноти сприятиме не лише інфраструктура простору, але й програма воркшопів і лекцій, створена відповідно до запитів резидентів. Перші заходи програми відбудуться вже у січні.

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео