07 Июл 2021, 15:56

В Україні запускають першу менторську програму від бізнесу для молоді

Центр “Розвиток КСВ” спільно з Фондом ООН у галузі народонаселення та Міністерством молоді та спорту України запускають першу менторську програму від бізнесу для молоді “Mentorplace 1.0”. Програма реалізується в рамках Пакту заради молоді – 2025. Менторська підтримка надається в трьох сферах CLP: Career (розвиток кар’єри), Life (особисті питання) і Project (проєктна діяльність).

До участі в пілотній програмі вже зареєструвалися понад 40 менторів/ок з 20 українських компаній із 11 регіонів України. Фахівці та фахівчині вже пройшли тренінг з менторингу, який був організований Центром “Розвиток КСВ”, і підписали Кодекс етики ментора/ки. Після чого їх профайли було розміщено на менторській платформі Mentorplace 1.0.

Тепер молоді  люди від 18 до 25 років, які прагнуть отримати підтримку і мотивацію від досвідчених фахівців своєї справи, можуть заповнити заявку на менторській платформі Mentorplace 1.0 до 18 липня 2021 року. 

До 23 липня 2021 року ментор/ка обере собі від одного до трьох менті (підопічних) та проведе з кожним не менше двох годинних зустрічей в офлайн чи онлайн форматі. Програма сесій з молоддю формату ментор-менті стартує 26 липня та триватиме до 26 серпня. До кінця 2021 року планується запустити нові програми менторства для молоді. 

«Створення інклюзивної національної платформи менторства від бізнесу для молоді — це прекрасний національний проєкт до 30-тиріччя незалежності України. Наша мета  — 1000 менторських пар до 2025 року. Впевнені, це допоможе молоді залишитись в Україні, працювати і робити круті проєкти на благо нашої країни. А для бізнесу — це чудова нагода зрозуміти переваги менторства, і заснувати внутрішню програму менторства в компанії», — зазначила на зустрічі з менторами/ками Марина Саприкіна, Голова правління “Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності”. 

У вітальному слові до представників і представниць компаній, які долучилися до програми, звернувся також Павло Замостьян, заступник Представника Фонду ООН у галузі народонаселення. Пан Замостьян подякував учасникам/-цям та наголосив на нагальності створення та реалізації цієї ініціативи. 

«Проєкт сприятиме тому, щоб молоді люди в Україні мали кращі можливості розпочати свій успішний кар’єрний шлях та знайти можливості для добробуту у майбутньому. Програма Mentorplace 1.0 цікава бізнесу для пошуку найбільш успішних та талановитих молодих людей. Менторська програма — нововведення у програмі діяльності Пакту заради молоді – 2025. Сподіваємося, що така методологія допоможе зробити Пакт ще ефективнішим в контексті платформи розвитку молоді. Спільними зусиллями ми знайдемо рішення, щоб робити країну сильнішою попри всі виклики», — зазначив Павло Замостьян. 

«Працювати на роботі своєї мрії це не тільки про спроможність реалізувати свій потенціал, бути затребуваним на ринку праці і відчувати приналежність до розвитку економіки України, а й, і найголовніше, кожен день відчувати відчуття щастя. Менторська програма, яка буде здійснюватися  в рамках ініціативи «Пакт заради молоді-2025» — чудова нагода отримати від бізнесу корисні поради та удосконалити  свої навички для розвитку кар’єри в Україні, а також відповідати на виклики сучасного світу. Тримайте своє життя в своїх руках. Не випустіть чудову можливість відчути у цій миті свій прогрес! Подавайтеся – буде цікаво!» — говорить заступниця Міністра молоді та спорту, Марина Попатенко.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео