24 Сен 2020, 17:00

В Україні відбудеться віртуальна спортивна естафета задля досягнення цілей сталого розвитку

25 вересня 2020 року відбудеться п’ята річниця прийняття Резолюції Генеральної Асамблеї ООН «Перетворення нашого світу: Порядок денний у сфері сталого розвитку до 2030 року». Україна також підтримала цю резолюцію Указом про Цілі сталого розвитку які покликані подолати зміни клімату та захистити навколишнє середовище, одночасно забезпечуючи економічне зростання та вирішуючи ряд соціальних потреб (освіту, охорону здоров’я, соціальний захист, створення робочих місць). Зважаючи на те, що до фінального терміну досягнення цілей залишилося всього 10 років, вкрай важливим є активне проведення заходів, що популяризують та акцентують увагу на важливості досягнення Цілей сталого розвитку.

Одним із таких заходів є всеукраїнська віртуальна спортивна естафета SDG Relay, яку організовує ГО «Startup Kyiv». Її мета – підвищити обізнаність щодо Цілей сталого розвитку в Україні, та зібрати кошти для розробки, реалізації та розширення навчальних програм світового рівня з підприємництва та інновацій. Програми передбачають безкоштовну участь для української молоді, яка має амбіції сприяти досягненню принаймні однієї з Цілей сталого розвитку.

«Ми переконані, що ця естафета – лише початок довгого шляху, що принесе помітні результати, – каже Алевтина Пабст, консультант зі сталих інновацій та розвитку бізнесу, – До нас вже долучилися представники бізнесу, громадського сектору, медіа та освітніх закладів, тому ми сподіваємося охопити велику та різноманітну аудиторію».  

Так, серед соціально відповідальних українських компаній, до естафети долучились Carlsberg Ukraine, Intellias, Danfoss Ukraine, Beetroot Ukraine, EVERLEGAL, Novo Nordisk, Фармак, Caparol Україна, Winner Group Ukraine, ДТЕК, Oriflame та дві платформи, що об’єднують бізнес, – European Business Association та American Chamber of Commerce in Ukraine.

Також доєдналися партнери з громадського сектору – Фонд Східна Європа, Молодіжна організація при Європейському парламенті ThinkYoung, HUB 4.0, та медіа – Громадське радіо та Mind. UA.

Окрім того, з ГО «Startup Kyiv» в рамках естафети SDG Relay співпрацюють університети, що залучають своїх студентів і також сприяють підвищенню обізнаності щодо Цілей сталого розвитку.

«Ми дуже вдячні всім учасникам та партнерам. Сподіваємося, що завдяки нашій співпраці ми зможемо зробити вагомий внесок у досягнення Цілей сталого розвитку», – додає Алевтина Пабст. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео