18 Май 2021, 13:29

В Україні вдруге розпочинається благодійна акція «Години для родини»

У травні БО «Фундація Дім Рональда МакДональда» другий рік поспіль розпочинає благодійну акцію «Години для родини», щоб підтримати родини, діти яких перебувають у лікарнях. В онлайн- магазині можна придбати безцінні хвилини спільного часу для рідних хворих дітей.

Лікарня – це місце, де допомагають хворим. Та для хворої малечі лікарня, де їй доводиться пробути від кількох днів, а іноді й місяців, – це невідома територія, що змушує щохвилини шукати поглядом ласкаві мамині очі. І найціннішою для дитини в цей час стає підтримка рідних. Тому в дитячих медичних закладах по всій країні БО «Фундація Дім Рональда МакДональда» облаштовує Сімейні кімнати, щоб батьки і діти могли бути поруч. Такі Сімейні кімнати вже функціонують у дитячих лікарнях Києва, Львова, Сум, Харкова та Вінниці. Для родин перебування в Сімейних кімнатах безкоштовне. 

5 хвилин теплих обіймів, 40 хвилин без думок про хворобу, 10 хвилин сміху, 20 хвилин спільного чаювання, 1 година відпочинку для мами – це безцінний час, який ви можете подарувати родинам у лікарні. І щоб він був у рідних, нам із вами час допомагати. Потрібно зробити лише два простих кроки:

  1. Перейти на сайт онлайн-магазину #ГодиниДляРодини
  2. Обрати «товар» на потрібну суму та сплатити її, зробивши благодійний внесок.

“Сімейна кімната це чудове місце, яке дозволяє відчути себе як удома, і психологічно витримати всі випробування, які проходять батьки з дитиною під час лікування. На своєму прикладі ми переконались, що, опанувавши себе й зібравшись з думками в затишку цього місця, у рази легше вдається пройти непростий шлях лікування дитини й сповнитися вірою в позитивний результат”, розповідає Володимир, тато маленького Марка, який перебував на лікуванні у Львівській дитячій лікарні “Охматдит”. 

Усі кошти, зібрані в межах проєкту, будуть скеровані на утримання Сімейних кімнат у лікарнях України.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео