21 Окт 2021, 16:34

В Україні створили «Віртуальний музей російської агресії»

Веб-продакшн студія Gremcy розробила логотип, візуальний стиль, дизайн та front-end інтернет-порталу “Віртуальний музей російської агресії” – спільного проєкту органів державної влади та неурядових організацій.

“Віртуальний музей російської агресії” — один із перших у світі цифрових інструментів із забезпечення доступу до правди про ключові події та злочини, скоєні під час окупації Російською Федерацією територій України – Криму та частини Донецької та Луганської областей. 

Ресурс містить:

  • свідчення очевидців
  • архівні джерела
  • усноісторичні джерела
  • інформацію ЗМІ
  • рішення та резолюції міжнародних організацій
  • фото та відеоматеріали.

Уся інформація є достовірною, об’єктивною та базується на даних, підтверджених  офіційними українськими та міжнародними організаціями. 

Логотип та візуальний стиль платформи, який розробили в Gremcy, у повній мірі передає наслідки скоєних злочинів. На квадраті відсутнє 7% зображення – саме стільки території України було окуповано Росією.

«Проєкт, який має бути. Проєкт, який вже є. Проєкт, в якому зібрана правда. Тішусь з того, що ми стали частиною команди, яка розробляла Віртуальний музей російськоі агресії», – зазначила засновниця та керівниця Gremcy Лариса Хачідзе.

Портал — це чесний, репрезентативний і зручний інструмент навігації по подіях окупації, а також цінний ресурс для людей, які працюють в сфері публічної дипломатії.

Детально про сам портал можна переглянути за посиланням.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео