26 Июл 2021, 12:13

В Україні створили веб-гру, яка допоможе покращити сімейні стосунки

Команда агенції VIVID спільно UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення створили перший в Україні симулятор сімейних відносин “Трамплін до реальних змін” у період пандемії Covid-19 . Він  допоможе жінкам та чоловікам правильно побудувати роботу, дозвілля та розподілити домашні обов’язки, щоб уникати конфліктів і покращити стосунки у сім’ї.

Симулятор сімейних відносин — це браузерна веб-гра з акцентом на розвиток стосунків та розподіл обов’язків між партнерами. Моделюючи типові ситуацій на карантині вдома, у форматі запитання-відповіді, користувач обирає варіант дій у різних сферах сімейного життя: від вирішення побутових справ (приготування їжі, прибирання, догляд за дитиною) до вирішення конфліктних ситуацій у парах. А результат та поради психологині, які гравець отримує після проходження тесту, залежать від кількості набраних балів і демонструють потенціал відносин та їх перспективи.

Симулятор розроблено у привітній позитивній стилістиці з використанням трендових ілюстрацій та анімацій. Таким чином ми досягли підвищення залученості і відчуття присутності у ситуаціях. Завдяки трушним та дуже самобутнім характерам персонажів, кожен з учасників симпатизую героям, та має можливість відчути себе на їх місці.

У підтримку соціального проєкту VIVID створили три освітніх відеоролики, що включають практичні поради та лайфхаки щодо організації побуту і розподілу сімейних обов’язків на період самоізоляції або дистанційної роботи.

Пройти стимулятор і дізнатися, чи вдається вам гармонійно вибудовувати стосунки із членами сім’ї, а також отримати поради психолога щодо того, як уникати або ж коректно вирішувати конфліктні ситуації, можна на сайті.

Симулятор сімейних відносин розроблено в рамках проєкту “Трамплін до рівності”, що реалізується UNFPA Україна за фінансової підтримки Швеції.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео