06 Дек 2007, 13:29

В Україні стартує нова послуга супутникового телебачення VIASAT

В Україні стартує нова послуга супутникового телебачення VIASAT

Запуск нової послуги супутникового телебачення в Україні заплановано на початку 2008 року. На ринок послуга виходить під відомим брендом VIASAT.

 

Компанія Vision TV — офіційний провайдер послуги на території Україні. В травні 2007 року, компанія першою в країні отримала ліцензію супутникового «провайдера програмної послуги».

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

 

В пакети програм VIASAT увійде понад 60 українських та міжнародних телеканалів.

 

Співпрацюючи з багатьма світовими телекомпаніями, українському телеглядачу буде запропоновано найкращі телевізійні канали українською та російською мовами, різноманітних жанрів, а також нові канали, які з'являться в Україні в 2008 році.

 

Нове телебачення VIASAT стане доступним по всій території України.

 

Телебачення VIASAT це:

Супутникове телебачення світового рівня

Різноманітні і тільки цікаві, дбайливо підібрані програми на будь який смак

Динамічний електронний програмний гід (EPG)

Виключна якість цифрового зображення і звуку

Вчасна і якісна сервісна підтримка абонентам

Обґрунтована і доступна ціна

 

Генеральний директор компанії Vision TV Річард Капроні зазначив: «Запорука нашого успіху — захоплюючий вибір контенту, а також вчасне та якісне сервісне обслуговування».

 

Трансляція послуги здійснюватиметься через супутник Sirius-4 в форматі MPEG-4, DVB — S2. Для кодування та підтримки каналів супутникового телебачення використовуватиметься система умовного доступу VideoGuard компанії NDS.

 

Акціонери компанії Vision TV — Modern Times Group AB (MTG) та «Strong Media Group».

 

«Strong Media Group» тримає 100% акцій компанії Strong International і є провідним міжнародним постачальником цифрових телевізійних приймачів, покриваючи 20% європейського ринку. В Україні діє представництво компанії — «Strong Ukraine».

 

Скандинавська медіагрупа Modern Times Group — власник міжнародної платформи супутникового телебачення VIASAT. Серед найпопулярніших каналів VIASAT, які транслюються на Україні, а також в центральних та східних країнах Європи: Viasat History, Viasat Explorer, TV1000 East, а також TV1000 Russian Kino. Кількість абонентів компанії налічує більш ніж 920, 000 користувачів в країнах Скандинавії та Балтії.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео