05 Фев 2009, 15:34

В Україні стартує Місяць безпечного Інтернету

В Україні стартує Місяць безпечного Інтернету – соціальна кампанія, спрямована на навчання дітей та підлітків правилам безпечної поведінки у всесвітній мережі

В Україні стартує Місяць безпечного Інтернету

В Україні  стартує Місяць безпечного Інтернету – соціальна кампанія, спрямована на навчання дітей та підлітків правилам безпечної поведінки у всесвітній мережі.

 

Коаліція за безпеку дітей в Інтернеті за ініціативи «Майкрософт Україна» оголосила про запуск соціальної кампанії «Місяць безпечного Інтернету». Кампанія проходить у підтримку Європейського дня безпечного Інтернету і покликана привернути увагу громадськості до проблеми, пояснити дітям та підліткам, а також їхнім батькам, яка небезпека чекає на них в Інтернеті і як від неї захиститися.

 

Ініціаторами кампанії стали члени Коаліції за безпеку дітей в Інтернеті, серед яких компанія «Майкрософт Україна», музикант та громадський діяч Святослав Вакарчук та міжнародна громадська організація «Школа рівних можливостей». Основна ідея соціальної кампанії – показати, що до інформації в Інтернеті мають доступ мільйони незнайомців, які можуть використовувати її як завгодно, тому не слід розповсюджувати особисті дані у відкритому доступі.

 

Соціальна рекламна кампанія охопить телевізійні канали («MTV Україна» і «5 Канал»), друковані ЗМІ («Т3», «Домашній ПК», Mobility) та онлайн-ресурси. До проведення програми долучилося й агентство Think! McCann Erickson, яке розробило рекламну концепцію реклами, та продакшн-студія Radioactive Filmвідеоролик. (режисер – Іван Сауткін), яка створила рекламний

 

Ерік Франке, генеральний директор «Майкрософт Україна», компанії-засновника Коаліції за безпеку дітей в Інтернеті, зазначив: «Тема онлайн-безпеки донині отримує недостатньо уваги громадськості, при цьому все більше українців користуються Інтернетом на роботі, вдома, в Інтернет-клубах та бібліотеках. За допомогою Місяця безпечного Інтернету ми намагатимемося, щоб і школярі, і їхні батьки не тільки більше дізналися про безпечне користування Інтернетом, а й змогли особисто підтримати ініціативи Коаліції. Адже навіть у віртуальному світі небезпека дуже реальна, і тільки всі разом ми зможемо захистити від неї наших дітей». 

 

«Сьогодні дуже часто діти краще за дорослих знаються на комп’ютерах та Інтернеті, але їм все ж таки бракує життєвого досвіду їхніх батьків. Наша інформаційна кампанія допоможе батькам зрозуміти, що Інтернет містить не тільки корисні знання, а й потенційну загрозу для їхніх дітей, що вони повинні звертати більше уваги на те, чим займаються їхні діти в Інтернеті, які сайти відвідують, з ким спілкуються і яка небезпека їм загрожує. Тому мета акції – навчити українське суспільство в цілому, що система онлайн-безпеки стосується багатьох з нас – кожного, хто хоч раз сам або чиї близькі пізнали таїнство віртуального світу», – говорить Святослав Вакарчук, відомий музикант та громадський діяч, член Коаліції за безпеку дітей в Інтернеті.

 

В рамках Місяця безпечного Інтернету Коаліція проведе ряд заходів, які допоможуть дітям та їхнім батькам навчитися, як убезпечити себе при роботі з Інтернетом: марафон по містах України, онлайн-петиція «За безпечний Інтернет», тренінги для школярів, круглі столи та інші ініціативи.

 

Марафон під гаслом «Прийди та зроби крок до безпечного Інтернету» відбудеться з 10 по 14 лютого в 5 великих містах України – Львові, Одесі, Харкові, Дніпропетровську та Києві. Учасники шоу дізнаються про те, які правила роботи в Інтернеті їм потрібно знати, щоб насолоджуватись усіма перевагами віртуальних просторів, не наражаючись на небезпеку. Усі присутні стануть учасниками флеш-мобу – зроблять одночасний символічний крок через стрічку безпеки. Буде організований фото- та відео-репортаж шоу, а також прямий зв’язок зі студією Гала Радіо в Києві.

 

Усі, хто бажає публічно висловитись за підтримку ініціатив Коаліції, зможуть з 10 лютого приєднатися до петиції «За безпечний Інтернет» на сайті «Онляндія», а також висловити свою активну соціальну позицію, розмістивши у себе  на сайті або блозі банер «Я – за безпечний Інтернет».

 


Коаліція заснована компанією «Майкрософт Україна» в рамках програми «Партнерство в навчанні». Членами Коаліції є неурядові організації такі як Всеукраїнська мережа протидії комерційній сексуальній експлуатації дітей (член міжнародної організації ЕКПАТ), Міжнародна Школа Рівних Можливостей, Міжнародний центр захисту дітей від експлуатації та викрадень, Міжнародна організація з міграції, Інститут інформаційного суспільства, Інтернет-Асоціація України, Міністерство внутрішніх справ України, компанії «Майкрософт Україна», «Хьюлетт-Пакард», «Воля», «Астеліт» (торгова марка life:)), «Укртелеком» (торгова марка «ОГО!»), Американська торговельна палата в Україні, видавництво «Едіпрес Україна» та відомий музикант і громадський діяч Святослав Вакарчук.

 

Коаліція займається впровадженням програми «Безпека дітей в Інтернеті», що включає цілий ряд заходів, спрямованих на навчання дітей, вчителів та батьків правилам безпечного користування Інтернетом, а також на створення відповідного законодавчого та нормативного середовища.

 

Microsoft заснована у 1975 році, є визнаним світовим лідером у галузі розробки програмного забезпечення, а також у наданні послуг та рішень, які допомагають людям та компаніям повністю реалізувати свій потенціал.

 

З 2003 року в Україні діє компанія «Майкрософт Україна», до завдань якої входить розвиток ринку програмного забезпечення та просування продуктів Microsoft, підтримка партнерів та замовників, а також локалізація новітніх технологій корпорації та реалізація соціальних проектів на території України.


 


Расскажите друзьям про новость

Новое видео