07 Май 2008, 07:25

В Україні щодня реєструють 5-6 нових друкованих ЗМІ

Щодня органи юстиції в Україні реєструють в середньому близько 5-6 нових друкованих засобів масової інформації.

В Україні щодня реєструють 5-6 нових друкованих ЗМІ

Щодня органи юстиції в Україні реєструють в середньому близько 5-6 нових друкованих засобів масової інформації.

 

Зокрема, протягом першого кварталу 2008 року в країні було зареєстровано 536 нових газет, журналів, дайджестів, бюлетенів тощо. Про це повідомив Міністр юстиції України Микола Оніщук з посиланням на статистику органів юстиції щодо реєстрації друкованих ЗМІ протягом першого кварталу 2008 року.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

 

Міністр відзначив, що загалом в Україні зареєстровано близько 30 тисяч друкованих засобів масової інформації, що є досить високим показником. Адже це означає, що на кожні 1,5 тисячі населення всіх вікових категорій, включаючи дітей, припадає приблизно 1 друковане періодичне видання.

 

При цьому, темпи реєстрації нових друкованих ЗМІ в Україні не знижуються. Так, скажімо, якщо за аналогічний період 2007 року було зареєстровано менше півсотні періодичних друкованих видань, то 2008 року цей показник був відчутно перевершений.

 

За цільовим призначенням, в Україні найчастіше реєструються рекламні періодичні видання, інформаційні, загальнополітичні та для дозвілля. На долю цих видань припадає переважна частина усіх зареєстрованих в Україні друкованих ЗМІ. Ця ж тенденція підтвердилася і з початку 2008 року, коли на долю видань вказаних цільових призначень прийшлося понад 80 відсотків від усіх зареєстрованих друкованих ЗМІ.

 

Переважна частина видань в Україні реєструється українською та російською мовами.

 

А найбільший попит на періодичну пресу, якщо виходити з кількості друкованих видань, що реєструються в органах юстиції, існує в Дніпропетровській, Донецькій, Київській, Кіровоградській, Полтавській, Чернівецькій областях, у Криму та в м.Києві.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео