04 Дек 2020, 13:24

В Івано-Франківську відкрився «Сільпо» за мотивами відпочинку у Карпатах

Оновлений «Сільпо» за мотивами відпочинку в Карпатах відкрився у Івано-Франківську за адресою вул. Гетьмана Мазепи, 168-А.

«Коли навесні в умовах закритих кордонів ми вибирали концепцію, нам захотілося підкреслити безмежні можливості подорожей Україною, — розповідає Катерина Огуряєва, директорка з маркетингу «Сільпо». — Звичайно, список екстремальних та релаксуючих видів відпочинку в наших Карпатах невичерпний. Але всі топові нам вдалося відобразити на території супермаркету».

1800 кв. м торгового залу розділено на літні та зимові гірські види спорту й розваги. Туристичний маршрут у «Сільпо» спочатку проходить під дельтапланами. Потім – грибною поляною і повз величезний кошик лохини у відділі овочів та фруктів. На горі в гастрономії шукайте скелелазів, які доповнили своє спорядження ковбасками і сиром. Зробіть зупинку, щоб довше вибирати свіжу рибу — так ви поспостерігаєте за динамічною інсталяцією фрірайдера в каяку. Далі у м’ясному і молочному відділах на вас чекають засніжені траси з лижниками та сноубордистами. Перепочити можна біля піцерії, яка має точнісінько такий вигляд, як колиба біля станції витягу в Буковелі.

У «Сільпо» ми оновили як дизайн, так і асортимент для наших Гостей. З’явилися квітковий бутик та кав’ярня Feel__trd. У м’ясному відділі тепер є камера дозрівання м’яса. У гастрономії – окрема вітрина «Лавки традицій». А в рибному відділі встановили акваріум з устрицями. 

Завітайте в «Сільпо», щоб зробити запаси смаколиків і селфі з друзями в повному екіпі. Або щоб помріяти про наступний сезон, якщо сумуєте за своїм улюбленим екстремальним спортом.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео