23 Сен 2009, 09:24

В Англії будуть боротися з курінням за допомогою дітей

В Англії боротися з курінням вирішили за допомогою дітей курців. 14 вересня там стартувала рекламна кампанія, в якій задіяні не актори, а реальні діти, батьки яких курять

В Англії будуть боротися з курінням за допомогою дітей

В Англії боротися з курінням вирішили за допомогою дітей курців. 14 вересня там стартувала рекламна кампанія, в якій задіяні не актори, а реальні діти, батьки яких курять. В ній діти розповідають, що вони не хочуть, щоб їх батьки курили.

«Ця потужна нова реклама сфокусована на емоціях, які переживають діти з дня у день, живучи поряд з батьками курцями, – говорить Дебора Арнот, голова кампанії „Проти куріння та за здоров’я” (Action on Smoking and Health (ASH). – Реклама дає курцям чіткий стимул, чому вони мають кинути – через дітей, і чіткий вихід, як саме це зробити –використовуючи місцеву допомогу Національної служби здоров’я».

Замовником кампанії став Департамент здоров’я Англії, який перед цим дослідив ставлення дітей до куріння їх батьків. Опитавши 1000 дітей у віці від 8 до 13 років, дослідники зрозуміли, що нове покоління дітей не сприймає куріння – вони вважають, що куріння це не круто, що самі вони не будуть курити і переживають за батьків, які курять.   

Так,  96% дітей, батьки яких курять, хочуть, щоб батьки кинули курити. 64% дітей більше хотіли б, щоб їх батьки кинули курити, ніж давали їм більше кишенькових грошей. 9 з 10 дітей не вважають, що дорослі, які курять, виглядають крутіше.

Діти хочуть, щоб батьки кинули для того щоб:  покращити здоров’я сім’ї — 84%, умови життя – 71%, фінансовий стан – 69%.   

«Нова кампанія підштовхне мам і тат  до розуміння, що вони можуть кинути курити за допомогою Національної служби здоров’я та своїх дітей», — говорить  Джилліан Мерон, Міністр охорони здоров’я Англії.

medicalnewstoday.com

Расскажите друзьям про новость

Новое видео