13 Июл 2021, 12:48

В 1+1 media стартував другий сезон програми стажування для кандидатів старшого віку

12 липня в 1+1 media розпочався другий сезон «Елегантного стажування»* – програми, розрахованої на кандидатів старшого віку. Відбір заявок тривав більше як місяць і за цей час командою проєкту #забутипровік було розглянути понад 1000 резюме. У фінал потрапило 12 стажерів, які зайняли позиції редактора сайту ТСН.ua, техніка-адміністратора пресцентру УНІАН, PR-фахівця групи 1+1 media та телеканалу 2+2, адміністратора 1+1 media school, редактора 1+1 Production, секретаря ресепшн, інспекторів з кадрів, режисера монтажу телеканалу ТЕТ, фахівця із закупівель, SMM-менеджера у компанію Viasat. 

 «Ми були вражені активністю, яку проявили кандидати. Якщо порівнювати з кампанією 2019-го року, коли ми стартували, то цьогоріч більшість резюме, які нам надходили – були цільовими. Відповідно, через це конкуренція стала набагато більшою і подекуди на одне місце ми фінально розглядали по 5 претендентів. Впевнена, що ті, хто дійшли до фіналу, використають час в 1+1 media з користю і доведуть мільйонам: час #забутипровік, адже позначки в паспорті – зовсім не те, на що варто звертати увагу», – прокоментувала Ольга Мусійко, HR-директорка 1+1 media.

Стажери протягом двох місяців і 20 годин на тиждень працюватимуть у компанії, будуть залучені в корпоративне життя 1+1 media, відвідуватимуть лекції та майстер-класи. Крім цього, кожен з них отримуватиме спеціальну стипендію та додаткові подарунки від компаній-партнерів.

Нагадаємо, #забутипровік – масштабна соціальна кампанія по протидії ейджизму щодо людей старшого віку, ініційована 1+1 media в травні 2019 року. Підґрунтям для її старту стали дослідження, які свідчать, що в Україні вкорінилися стереотипи, начебто люди зрілого віку не можуть бути креативними, освоювати нові професії чи починати вивчати щось нове. Вони втратили віру в себе, відчувають себе непотрібними суспільству та не беруться за реалізацію власних ідей. Мета проєкту – знищити ці міфи та надихнути українців рухатися далі.  

Расскажите друзьям про новость

Новое видео