28 Апр 2009, 14:43

Уряд виділив кошти на створення 16 національних фільмів

Уряд України виділив Міністерству культури і туризму в 2009 році близько 2,410 млн грн на створення 16 національних фільмів

Уряд виділив кошти на створення 16 національних фільмів

Уряд України виділив Міністерству культури і туризму в 2009 році близько 2,410 млн грн на створення 16 національних фільмів.

Цього року планується створення та розповсюдження 5 ігрових фільмів, одного анімаційного і 10 неігрових (хронікально-документальних, науково-пізнавальних) фільмів, повідомляє Кореспондент.

Крім того, уряд визначмв держзамовлення на випуск друкованої продукції на суму 224 523,2 грн. Зокрема, підручників для студентів вузів, учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів наукових видань, енциклопедичних видань, видань для дітей та юнацтва.

Планується також випуск книг мовами національних меншин, творів класиків української літератури та лауреатів Національної премії ім. Т. Шевченка, твори класиків зарубіжної літератури в перекладі українською мовою, а також довідкові та інформаційні видання.

Зазначимо, що за даними Міжнародної асоціації виробників і дистриб'юторів фільмів Motion Picture Association і BORIS collection system, в Україні в 2009 році зросла відвідуваність кінотеатрів: у першому кварталі 2009 року кінозали країни відвідали 3,2 млн глядачів, що на 40% більше глядачів, ніж за такий же період минулого року.

Зростає попит і на українську літературу, що, як зазначають дистриб'ютори, в першу чергу викликано зростанням цін на російську книжкову продукцію.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео