20 Июн 2007, 11:29

Уряд схвалив законопроект про реформування і роздержавлення державних і комунальних ЗМІ

Кабінет міністрів схвалив законопроект про реформування і роздержавлення державних і комунальних ЗМІ. Про це повідомив сьогодні віце-прем'єр з питань гуманітарної політики Дмитро Табачник під час брифінгу в уряді.

Він уточнив, що вказаним законопроектом передбачається безкоштовна передача засновниками колективам основних фондів (будівель, друкарень, комп'ютерного устаткування і т.д.), у випадку, якщо вони побажають видавати свої видання самостійно. У випадку якщо йдеться про орендовані приміщення, редакції, охочі самостійно випускати свої видання дістануть можливість протягом 25 років користуватися цими приміщеннями за нульовими орендними ставками. Якщо колективи редакцій побажають змінити вид діяльності, вони дістануть можливість викупити у засновника основні фонди. Ухвалити рішення про розрив відносин з нинішніми засновниками комунальні, державні ЗМІ зможуть протягом 3 років після набуття чинності закону.

Д.Табачник повідомив, що вже близько 50 комунальних і державних ЗМІ висловили бажання брати участь в пілотній реалізації цього закону.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео