26 Июл 2019, 13:58

Український проект отримав Red Dot Awards 2019 в категорії Brands & Communication Design

Нагороду отримав дослідницький проект, присвячений 90-річчю Стенлі Кубрика, від дизайнерів Влада Тарана і Оксани Лашко з Tubik Studiо, зазначає telegraf.design. Над сайтом вони працювали 12 місяців. «Стенлі Кубрик, без перебільшення, геніальна людина, чиї роботи досі обговорюють. Ми по крихтах збирали інформацію з різних джерел: статей, документальних фільмів, навіть писали доньці одного фотографа, який працював з Кубриком. І знайшли багато чого для того, щоб створити проект, який би передавав емоції та відчуття, ніби ти дивишся оригінальний фільм», — розповідав Влад Таран. 

У проекті, який також отримав премію The Webby Awards 2019 і був визнаний Site Of The Day на AWWWARDS та FWA of the day, охоплені всі фільми Стенлі Кубрика. Раніше про нагороду, складові пересоги та тенденціях в дизайні розвовів MMR CEO Red Dot Design Award Пітер Зець. 

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь

Расскажите друзьям про новость

Новое видео