26 Июл 2019, 12:11

Український конкурс медіа-арту на Burning Man продовжено

Цього року українці разом з командами з Канади, США створюють великий міжнародний арт-об'єкт на Burning Man: будують велику 30-метрову піраміду і роблять на неї відео-лазерну проекцію, а взяти участь в цьому може кожен українець. 

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Українськи медіа-артисти оголосили ВІДКРИТИЙ КОНКУРС (OPEN CALL) та збирають роботи українських митців, з яких створять 7 відео-мапінг перформансів в головній цьогорічній тематиці Burning Man— Метамарфози, а саме: Алхімія, Єгипетські піраміди, Діджиталізація світу, Історія Мистецтва, Культура України, Космос, Трансформація людини. Нагадаємо, українські креатори також готують арт-проект Catharsis

Надіслати роботу може кожний артист до 15.08.2019. 

Необхідно заповнивнити анкету та надіслати відео у підтовленому форматі. 

30 липня організатори збирають всіх в America House Kyiv, хто подав свої роботи або лише збирається, на Воркшоп «DigitalCulture: як подати арт на Burning Man» 

На воркшопі учасники отримають практичні навички:

  •  як підготувати своє відео по заданному шаблону;
  •  як анімувати свої статични арти (зображення, малюнки, фото, 3D-моделі) та перевести їх у відео формат, щоб це було круто та цікаво.

Воркшоп — безкоштовний, але потрібна реєстрація. Також потрібно мати з собою паспорт для входу у America House та ноутбук для роботи. Декілька ноутбуків можуть бути у доступі в America House.

Своїм досвідом будуть ділитися Олексій Романовській, Ярослав Костенко, Валерій Коршунов. Після воркшопу буде корисний нетворкінг, де всі зможуть познайомитись та поспілкуватись про все цікаве.

Проект відбувається за підтримки Українського Культурного Фонду, Міністерства Культури України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства інформаційної політики України, Директорату Креативних Індустрій, Американського Дому, в партнерстві з міжнародним Кемпом PlayAlchemist.

  

Расскажите друзьям про новость

Новое видео