12 Дек 2019, 08:37

Українські зірки закликали обирати безпородних тварин в соціальній рекламі

Реперка Alyona Alyona, співачки Alina Pash, СТАСІК та інші українські зірки знялися у соціальній рекламі про адопцію безпритульних тварин. Ролик DOG_MA для UAnimals покликаний зламати стереотипи про важливість породи й умовної «краси».

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь

«Нам інколи важко не зважати на моду. На жаль, такі «тренди» стосуються і домашніх тварин. Після чергового блокбастеру за їх участі, відбувається вибух попиту на ту чи іншу породу», — каже режисерка відео Тася Плєшивцева, що зняла ролик разом з DOP Ангелом Ангеловим — «Все найцікавіше в культурі відбувається на вулиці. І найкращий гіп-гоп — це любов. Якщо ти любиш вулицю, вибери собі друга там!»

Варто відмітити, що після виходи на екрани фільмів ««101 далматинець» і «Люди в чорному» сплеск продажів мопсів та долматинців зріс в тисячі разів. Втім зовсім сокро багато із цих тварин опинилися в притулках через безвідповідальне ставлення власників.

«Давайте будемо чесні із собою у тому, навіщо нам тварина. Якщо людина шукає собі не іграшку із завданими параметрами, а друга і співмешканця, з яким хочется зігрівати одно та веселитися досхочу — її тварина вже чекає у притулку», — каже співачка Анастасія Шевченко (СТАСІК).

Додамо, що за даними Washington Post, Україна входить в Топ-10 країн світу за найбільшою кількістю тварин, у тому числі безпритульних. На сьогоднішній день у притулках та на вулиці свою родину чекають тисячі собак і котів.

«Чому варто брати тварину з притулку? Щоб розділити із ним/нею дім і любов. Шейрінг — то така файна справа, вона без сумніву лікує обидві сторони», — коментує свою позицію Alina Pash. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео